• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

FİRUZE pa3x MD tanersarıyer®

tanersarıyer®

Paylaşımcı Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa2x
arkadaşlar tabiki daha iyisini yapan olacaktır ancak set sıkıntısı cektiğm için ancak bu kadar oluyor ama sahnede rahatlıkla kullanabilirsiniz dolu dolu temiz bir çalışma oldu hayırlı olsun

FİRUZE

Cevap: FİRUZE pa3x MD tanersarıyer®

eline yüreğine sağlık abi mükemmel olmuş boş bi zamanında muazzez ersoy dan seni seviyorum adlı parçayı da hazırlarmısın çok şey istiyoruz ama kusura bakma buyur link ney ve kanun yeter

eline yüreğine sağlık abi mükemmel olmuş boş bi zamanında muazzez ersoy dan seni seviyorum adlı parçayı da hazırlarmısın çok şey istiyoruz ama kusura bakma buyur link ney ve kanun yeter

rica ederim gerçi muazzez versiyonu demiştin ama dinledim cok alaturka geldi kusura bakma.. bu arada verdıgın lınk yotube olduğu için açılmıyor ..

rica ederim gerçi muazzez versiyonu demiştin ama dinledim cok alaturka geldi kusura bakma.. bu arada verdıgın lınk yotube olduğu için açılmıyor ..

altyapısı var bende maksat 3xten senden dinlemek kanun ve ney ini merak ediyorum hücum kaytıtta olur

emeğine sağlık üstad

taner ustam benim bilgisayar bu siteyi açmıyor.rica etsem zipshareye yada başka siteden yükleyebilirmisin.bursalımısın parçasınıda yükleyebilirmisin.gönlünden geçerse kardeşim.şimdiden emeklerin için sonsuz teşekkürler.

taner ustam benim bilgisayar bu siteyi açmıyor.rica etsem zipshareye yada başka siteden yükleyebilirmisin.bursalımısın parçasınıda yükleyebilirmisin.gönlünden geçerse kardeşim.şimdiden emeklerin için sonsuz teşekkürler.

tabikide yüklerim ok. halledeceğim..

emeğinize sağlık..

bu ne halay gibi olmuş,bence slow daha iyi...