• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

FL Studio'ya Bağlanabilen En Hesaplı Org

Cevap: FL Studio'ya Bağlanabilen En Hesaplı Org

Yanıtlarınız için sağolun.

Piranha'yı örnek olarak vermiştim.

Daha sonra Jwin MK-6130 modelini gördüm. USB değil normal MIDI Out'u var. USB Midi adaptörü ile bilgisayara takacaktım.

Anladığım kadarıyla, iyi bir ses kartına ihtiyacım var. Benimki Laptop onboard.

Yazılımlarda İngilizce sorun değil. Kullanabilirim.

Ancak herhalde başka faktörler, belirttiğiniz üzere önemli. Ses gecikmesi vesaire.

Heves işi olduğu için (kuvvetle muhtemel) kısa bir süre sonra bırakacağım. Sizler gibi profesyonel ya da yarı profesyonel değilim. İkinci elde de satmayı sevmediğim için masrafa girmeyeyim diyorum.

Siz de diyeceksiniz "O zaman sen hevesli değilsin" :)

Neyse bir alalım bakalım cihazı sonrasını düşüneyim. Sadece org olarak kullanırım en azından. Yardımlarınız için teşekkürler!..

Roland e 70 var ama ben bu olayı cözemedim
çalışan bı midi klavye almayı dusunuyorum

Bahsettiğim Midi çıkışlı Jwin'den aldım. Bir de midi'den usb'ye dönüştüren kablo sipariş verdim.

Bir de şundan alacağım, sizce bir faydası olur mu FL Studio için?

En amatör aparatları aldım. Deneyimlerimi paylaşacağım ki amatörler ya yanına yaklaşmaz ya da "eh işte" der.

Hocam jwin, pirhana gibi markalardan uzak durun. M-Audio gibi markalara bakın. Klavyenin a programında çalışıp, b programında çalışmaması gibi bir durum olamaz. Programın içerisindeki ayarları doğru yapmak lazım. Ses kartıda özellikle gecikme açısından çok önemli. Klavye ve ses kartına verilecek para ile korg i3, roland e86 gibi modeller alınabilir.

Hocam jwin' almışsınız, şimdi gördüm. Bare sound blaster'dan uzak durun.

Hocam jwin' almışsınız, şimdi gördüm. Bare sound blaster'dan uzak durun.

Bari bu sözünüzü dinleyeyim Sound Blaster konusunda. Gereğinden fazla hesaplı başladık.

Neyse - hoşuma giderse Jwin'den başka bir keyboard'a upgrade ederim.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri