• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

format atamıyorum acil yardımlarınıza ihtiyacım var.

orgcu-furkan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
groups.google.com
Enst.
Korg pa 80
merhabalar arkadaşlar: kaç defa format attıysam olmadı kart kilidini kırmak için gerekli dosyayı kopyaladım 2. seçeneğe tıkladım hiç bir hareket yok. acaba şift tuşuyla birliktemi tıklamam gerekir?
bir diyer sorum: format atarken bir disketin içine os 3.0 klasörünün içindeki dosyaları çırıl çıplak bir şekilde disketin içine atıyorum orgu kapatıp disketi takıp intro bire basılı tutarak orgu açıyorum birkaç kez enter tuşuna basıyorum bir süre doluyor. bidaha basıyorum bir süre daha doluyor sonra disket takın gibi bi uyarı veriyor ben backup disketinide taktım uyarıyı dikkate almayıp enter tuşunada bastım olmadı
acaba nerde hata yapıyorum? bilgilendirirseniz sevinirim.
şimdiden teşekkürler

Cevap: format atamıyorum acil yardımlarınıza ihtiyacım var.

Shift tuşuna falan basılmıyor 2. şık yani eraseyi seçtiğinde 1-2 dk bekle sonra yanında o.k çıkar kartın silindi. Formatta da entere basmıyorsun introyla beraber fade in/out tuşuna aynı anda basıyorsun dosyalar yüklenmeye başlayana kadar basılı tut dosyalar yüklenmeye başladığında bırak. İşlem bitince succesful diye bi yazı çıkar. Orgu kapat aç işlem tamam orgun bomboş daha sonra restore datalarını yüklersin. Umarım anlatabilmişimşir. Kolay gelsin

merhaba: peki fade in/out tuşu nerde oluyor hangi tuşun yanında?
bilgisi olanlar yazarlarsa sevinirim.

fade in aut tuşu hangi tuş oluyor? bilgilendirirseniz sevinirim.

Variationların solunda tek başına duran tuş :)

Fade int aut orgun sol alt kısmında ekn köşe deki tuşdur kolay gelsin Saygılarımla,