• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yardım Format YANLISLIKLA SETLER SILINDI. NASIL GERI ALINIR ?

Abdussamed

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg PA 1x
Format YANLISLIKLA SETLER SILINDI. NASIL GERI ALINIR ?

Biraz zor ancak denemek isterseniz; Org ile bilgisayarı usb kablo ile bağlantı yapın. Usb kablonuz yoksa bilgisayar malzemeleri satan bir yerden printer usb kablosu satın alıp kullanabilirsiniz.Bağlantı yaptıktan sonra DISK üzerinden CD/USB sekmesinden usb bağlantısı için enable seçerek harddiskin bilgisayar üzerinde çıkarılabilir disk olarak gördükten sonra gibi ücretsiz kurtarma programları ile derin tarama yaptırın. Tarama yaparken seçeneklerden tüm dosyalar olarak seçin. Bol Şanslar...

set geri gelir ama multi sample sıralaması bozulur

Biraz zor ancak denemek isterseniz; Org ile bilgisayarı usb kablo ile bağlantı yapın. Usb kablonuz yoksa bilgisayar malzemeleri satan bir yerden printer usb kablosu satın alıp kullanabilirsiniz.Bağlantı yaptıktan sonra DISK üzerinden CD/USB sekmesinden usb bağlantısı için enable seçerek harddiskin bilgisayar üzerinde çıkarılabilir disk olarak gördükten sonra gibi ücretsiz kurtarma programları ile derin tarama yaptırın. Tarama yaparken seçeneklerden tüm dosyalar olarak seçin. Bol Şanslar...
Es Allah
Eyvallah kardeşim sağol. Bağlantı kurdum usb kabloyla ancak açmadı yani birşey bulamadı yada açamadı. Bağlantı kurulduğuna dair ses geliyor ama içerik yok.

Es Allah

Eyvallah kardeşim sağol. Bağlantı kurdum usb kabloyla ancak açmadı yani birşey bulamadı yada açamadı. Bağlantı kurulduğuna dair ses geliyor ama içerik yok.
Boş disk gibi görünür. Siz dediğim programı kurduktan sonra tarama yaptırarak silinenleri geri getirmeye çalışacaksınız...

Multisample sıralaması nasıl oluyor? Yani bozulunca eski sesler değişirmi yada ne olur? Teşekkürler
multisample sıralaması bozulunca set komple bozulur örenk baglama çalarkene bazı notalrda farklı enstruman çalar veya ritimler bozuk çalar set komple bozulur.. 1 tane bile eksik olsa aynı sey olur

pa1x hiç kullanmadım ama bildiğim kadarıyla usb baglantısı olması lazım dısc seçenegi var onu enable yaptıgımızda pc görüyordu pa1x de hardısc vardı. onun içine girin dediğim gibi hardiski pc de açın
buradakı linkte r studıo nasıl kullanılıyor anlatıyor.
en kalıteli silinen harddıskı bu program ile geri getirebilirsiniz. diğer programlar parça parca getiriyor. Ben bu sadece programla silinen flasımdaki setleri geri getirebilmiştim kolay gelsin

Not: hardıc i kesinlikle ikinciye formatlamayın ne kadar çok silerseniz o kadar çok zarar görür. Seti sağlam bir şekilde sadece Rstudio ile alırsınız