• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Forum'da Hiç Doğu Ya Hitap Eden Bir pa800 SET Yok...

killa360

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa800
Forum da Bayağı bi arayışımdan sonra Böyle erzurum, kars 'a hitap eden bir set bulamadım tam olarak. Ücretli olarak her yöreye hitap eden bi baykal usb var başkada hiç böyle detaylı bir set yok. Hep yüzeysel... Yani bu forum da Kaç tane öğrenimi 20 yılı geçen abilerimiz var. Yani biri uğraşıpta böyle bir set piyasaya çıkarsa ne kadar kişi ona dua eder yani.... Çoğu arkadaşımız ekmek yer yani... Ben şahsen böyle düşünüyorum... Ha kendin niye yapmıyorsun diyebilirsiniz . Yani o kadar bilgim olsaydı ,yapabilecek kadar yapardım..
Bilmiyorum arkadaşlar farklı düşünüyor olabilir... ......

Cevap: Forum'da Hiç Doğu Ya Hitap Eden Bir pa800 SET Yok...

dogru dıyorsunuz hocam bende bıt set var ekleyın msn adresımı tertemız guzel bı set dogu dugunlerını rahat rahatyaparsın bende sureklı kars erzurum dugunlerı calıyorum elımden geldıgınce yardımcı olmak ısterım sıze piyanist_ersin@hotmail.com

ce exb var emo usb yolda emo usb var onun dışında baju usb var cevo çalışması yolda bende kars düğünleri yapıyorum ama 6-8 vs.halay ritmleri sıkıntısı olduğun u düşünmüyorum aksine setler halay ve roman gibi ritimlerden başka bişe dolu değil.ha şunu söyleyebilirim bir sürü parça ritimler yapılıyor güncel müziklerden oluşan ama hepsi kopyala yapıştır gibi bütün setlerde aynı ritimler mevcut.

ce exb var emo usb yolda emo usb var onun dışında baju usb var cevo çalışması yolda bende kars düğünleri yapıyorum ama 6-8 vs.halay ritmleri sıkıntısı olduğun u düşünmüyorum aksine setler halay ve roman gibi ritimlerden başka bişe dolu değil.ha şunu söyleyebilirim bir sürü parça ritimler yapılıyor güncel müziklerden oluşan ama hepsi kopyala yapıştır gibi bütün setlerde aynı ritimler mevcut.

Ne Demeye Çaşışmışsın abicim .Tamam Yolda yoldada ben halay üzerinde yönlendirilmiş modern ritim filan diyorum hep aynı doğu için davul zurna bumudur yani başkada bişey yok doğu düğünleri setlerde davul zurnanın dışına çıkamadı.. kalıbının bi dışına çıkamıyor... işte konu bundan ibaret....

kalıp dışı derken neyi anlatıyorsunuz arayıpta bulamadığınız ritim nedir anlamadım aslen karslıyım baba mesleğim olan müzisyenliğe devam ediyorum ritim çalarak başladım bu işe ve çocuk yaşlardan beri yıllardır bu işi yapıyorum pa 800 kullanıyorum ve gittiğim çoğu iş doğu düğünleri ve piyasadaki albayrak modern seti kullanıyorum bırak yetmeyi bi düğün için fazlası bile var bunu tecrübelerime dayanarak söylüyorum..kusura bakmayın ama 800 de nevale sıkıntısı çeken adam kendinden şüphe etmelidir.

albayrak modern setteki halay ritm listesini sayıyorum bakalım eksik ne var:
bu set piyasada ücretsiz sağolsun albayrak üstad yapmıştır.hiç bir karşılık beklemeden dağıtmıştır.

1-halay 1 2-4 halay yk tarzı yazılmıştır.
2-halay 2 2 4 halay yk tarzı değişik varyasyonlar ile yazılmıştır
3-deliloy 4-4 ritmi
4-5-8 lerden biri d davullu diğerleri darbuka vs. ne varsa 3-4 adet 5-8 ritim
5-semmame introlu halay ritmi
6-çepki ritmi
7- 6-8 halay ritmi
8-şeyhsamil ritmi
9-azeri ritmi
10-4-4 davullu ağırbar ritmi
11-4-4 ve 2-4 davul yazılım dik halay ritmi.
doğu derken kasdettiğin nedir?bu piyasadaki sadece bir setin içeriği ...ve ben bu seti kullanıyorum her yaptığım işten teşekkür alıyorum.kaldıki 64 ram ve usb vs almadım parada vermedim.kusura bakmasınlar verememde aldığımız para belli zaten . ha şunuda belirteyim setini kullandığım herkese dua ediyorum.paylaşımcı her arkadaşada saygım sonsuzdur.

ha ben daha iyisini istiyorum dersen yükseltirsin ram i 256 ya eco usb alırsın yada ce exb
ve ya bekler temmuzda yeni emo usb çalışmasını alırsın sana kalmış.

e daha nasıl yardımcı olalım biraz araştırmak lazım kurcalamak lazım...

Moderatör tarafında düzenlendi:

kalıp dışı derken neyi anlatıyorsunuz arayıpta bulamadığınız ritim nedir anlamadım aslen karslıyım baba mesleğim olan müzisyenliğe devam ediyorum ritim çalarak başladım bu işe ve çocuk yaşlardan beri yıllardır bu işi yapıyorum pa 800 kullanıyorum ve gittiğim çoğu iş doğu düğünleri ve piyasadaki albayrak modern seti kullanıyorum bırak yetmeyi bi düğün için fazlası bile var bunu tecrübelerime dayanarak söylüyorum..kusura bakmayın ama 800 de nevale sıkıntısı çeken adam kendinden şüphe etmelidir.

albayrak modern setteki halay ritm listesini sayıyorum bakalım eksik ne var:
bu set piyasada ücretsiz sağolsun albayrak üstad yapmıştır.hiç bir karşılık beklemeden dağıtmıştır.

1-halay 1 2-4 halay yk tarzı yazılmıştır.
2-halay 2 2 4 halay yk tarzı değişik varyasyonlar ile yazılmıştır
3-deliloy 4-4 ritmi
4-5-8 lerden biri d davullu diğerleri darbuka vs. ne varsa 3-4 adet 5-8 ritim
5-semmame introlu halay ritmi
6-çepki ritmi
7- 6-8 halay ritmi
8-şeyhsamil ritmi
9-azeri ritmi
10-4-4 davullu ağırbar ritmi
11-4-4 ve 2-4 davul yazılım dik halay ritmi.
doğu derken kasdettiğin nedir?bu piyasadaki sadece bir setin içeriği ...ve ben bu seti kullanıyorum her yaptığım işten teşekkür alıyorum.kaldıki 64 ram ve usb vs almadım parada vermedim.kusura bakmasınlar verememde aldığımız para belli zaten . ha şunuda belirteyim setini kullandığım herkese dua ediyorum.paylaşımcı her arkadaşada saygım sonsuzdur.

ha ben daha iyisini istiyorum dersen yükseltirsin ram i 256 ya eco usb alırsın yada ce exb
ve ya bekler temmuzda yeni emo usb çalışmasını alırsın sana kalmış.

e daha nasıl yardımcı olalım biraz araştırmak lazım kurcalamak lazım...

ALBAYRAK MODERN SET İ HİÇ DENEMEDİM SERVET BEY... BU GÖKTUĞ MODERN SET Mİ OLUYOR ? Bilgiler için sağolun . Ayrıca kars'ın neresindensin?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Grup Abone seti indir kardes ama 1.6 Dk ona göre tam dogu hersey var göreceksin

ozaman bunuda dene kardes
grup abone set 2011 dir ama istediklerin vardir yanliz dikkat 1.6 dk dir 256mb yoksa ugrasma

@piyanist ersin seninle nasil görüsebilirsiz

saygiliar evet halay setler adam akilli kars ardahan hic yok
hep bati