• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Forumda ilk Kürtçe MD Sipan Xelat Evin MD

kardeş bu detone çalınmış kaval detone olmuş orjınal değil

Ellerinize emeğinize Sağlık Çok güzel bir Çalışma Olmuş Çok çok tşk ler Kürtçe Md arıyordum çokdandır buda çok güzel ve hoş Varsa başka Kürtçe Md leride atsanız çok iyi olur Teşekküler..

kardeş bu detone çalınmış kaval detone olmuş orjınal değil

Sende Detonesiz olanını Bul Detone Falan yok Orada Sadece süslemeler ve Enstuman sesi biraz fazla olduğu için sana öyle gelmiş Çok güzel olmuş yapan Arkadaşa Çok tşk ler Ekleyen arkadaşada çok çok tşk ler
..

Ellerinize emeğinize Sağlık Çok güzel bir Çalışma Olmuş Çok çok tşk ler Kürtçe Md arıyordum çokdandır buda çok güzel ve hoş Varsa başka Kürtçe Md leride atsanız çok iyi olur Teşekküler..

keşke başka olsada paylaşsam kürtçe md forumda hiç yok ilk ben yükledim herhalde devamı gelir inşallah...

Sende Detonesiz olanını Bul Detone Falan yok Orada Sadece süslemeler ve Enstuman sesi biraz fazla olduğu için sana öyle gelmiş Çok güzel olmuş yapan Arkadaşa Çok tşk ler Ekleyen arkadaşada çok çok tşk ler
..

bişey değil ben yapmadım ama çalan arkadaş güzel çalmış bence elinizde kürtçe md varsa paylaşın lütfen saygılar

eyvalah dostum harıkamış elline sağlık başka yokmu kürtçe diyarın kawa yada xanemır varsada eklermsın sana zahmet tekrar tşklr

keşke elimde olsa da eklesem ben açılışı yaptım devamını sayın trakya müzik üyeleri ve yöneticileri getirir umarım...saygılar