• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Fransadaki turk kardesine yardim

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar simdi size soyle anlatayim fiyatlar bunlar fransada iki el olarak tabii ama onceden soylim icin turk sesleri yok yuklemem lazim yaniiii

pa500 - 500-750€

pa500 oriental- 800-1000€ ARASI

yamaha psr or700-500-850€ arasi
:)
PA 80 - 400-700€ arasi

icinde turk sesleri yoktur tabiii cunku fransizlar'dan aliyorum mali ve ikinci el ve sesleri trakya muzik'ten indirecem

simdi ben iyi bir zurna istiyorum icinde oyle tandik zurna istemiyorum yani 5 aydir midi klavyesi 'ile yapiorum ama oyle de ogrenem ve korg almayi dusundum
sizce hangisi iyidir

Cevap: Fransadaki turk kardesine yardim

Kımse yokmu

Bu soruların cevabı uzman piyanistlerde çip takmaya gerek varmı türk sesler sample yüklenebiliyormu araştırman lazım

Dostum burda Pa500 düz yada oriental kullanan pek bir insan olmadığı için, yorumlar genelde sana PA80 olarak dönecektir. 500 türk versiyonu olsaydı, düşünmeden bunu al derdim.. Ama düz yada oriental PA500 seni mutlu etmeyecektir sanırım. Bence onu listenden çıkar..

PA80 i canlı dinledim, demolarını dinledim, videolarını seyrettim. Gerçekten güzel alet.. 98 Model Mercedes gibi..
Yamaha OR700 de iyi bir alet.. 2007 Model Laguna gibi..

98 Model bir mercedes mi, 2007 model bir laguna mı diye bana sorsalar, hocam Mercedeslerin 70-80 modelleri bile hala kız gibi salınır yollarda, ama 70-80 model renolar hurdalıklarda çürümekte..

Tamamen kendi teşbihim, teşbihte hata olmaz..

Ne alırsan al, umarım zevkle çalarsın..

Hocam fıransadan alacaksan or 700 de çip yoktur vede tad vermez. pA 500 de tad vermez ama pa 80 sample okuduğu için ona kartla set yükler ve istediğin hale getirirsin pa 80 den şaşma. Ama or 700 v2 plus çipli bulursan (çok zor fransada) onuda kaçırma.

frden slmlar bence senin alacagin burdan alcaksan ya tyros 2 yada pa800 yada pax2 serileri samplerve ritim yuklemek sorunun olmaz kart cip takdirma derdin olmaz bence mantiklisi bu yada a1000 duz alirsan ondada yeterince turk ritimleri var ama sesler senin isdedigin duzeyde degil

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri