• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

G 600 e ritimleri yukleyemedim

Aksaray

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa800
Arkadaslar ikinci el g600 aldim ama icinde uzerde zaten yuklu ritimler var ama onlari degistirmek istiyorum ama gegistiremedim yeni ritimleri load yapiyorum user dolu delete yap diyor delete basiyorum ama yinede eski ritimleri silemedim rolandcilar Ne yapmam lazim bi el atin su ise lutfen suan orgun basinda sizden yardim bekliyorum

Cevap: G 600 e ritimleri yukleyemedim

seslerin g 600 orguna uygun sesler olup olmadığına eminmisin ? disket sürücüsüde arızalı olabilir .. neyse sen şimdi disketi orga tak,f5 tuşuna bas.ekranın sol kenarında yukardanaşağı-user styl-yazar ve yükleyeceğin ritimlerin isimleri görünür.1.ritimi yüklemek için ekranın altında yanıp sönen-upper 1-tuşuna bas 1.ritim yüklenir.upper1şığı tekrar yanıp söndüğünde tekrar basarsın 2.ritim yüklenir.bu 8 defa yapıldığında 8 ritim yüklenmiş olur.yeni ritimler yüklenirken eskileri otomatik olarak silinir zaten.kolay gelsin.

Sagol gardasim

Yunus kardes dedigin gibi yapiorum ama internal memory FULL delete unused user please yaziyor ve yuklemiyor

kardeş g 600 ritimleri içinde bulunan bi saat pilinde saklar ve sürekli yüklemeden dolayı dolar bunun için orgu kapat ve wriet tuşuna basarak orgu aç. bu işlemden sonra orgun sıfırlanacaktır. yani yeni yüklemelere hazır olacaktır. ama elinde ses ve ritim seti yok ise bu işlemi yapma çünkü orgun sıfırlanacaktır..

Tamam gardas Allah razi olsun simdi oldu yukleniyor cok sagol

sende saol yardımım dokunduysa ne mutlu.. kolay gelsin..

Ritimler canavar gibi oldu tsk ettim

sende saol kardeş yardımım dokunduysa ne mutlu bana.. kolay gelsin..

Rtimlerin memory full olması o rtimlerin uzun ve dolgundur ama rolanddında bir kapasitesi vAR beyni var yani o ritimler büyük geldiği için o mesaj çıkıcaktır onun bir çaresi yok başka deneyin