• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

G-600 yada G-800 ARIYORUM

• Konbuyu başlatan hiko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 31
  • Görülen : 8K
Cevap: G-600 yada G-800 ARIYORUM

elimde roland g800 var 250 tl hurda niyetine verebilirim

ilan gunceslse g600 bos kasası var yeni boyanmıs 300 tlye vereym parça parça toplarsın kardes piyasayı düşürmeyelm bukadar ölücü olmayalm

boyanmış derken nasıl kardeş? nasıl boyadın aleti veya kime yaptırdın?

elimde roland g800 var 250 tl hurda niyetine verebilirim alet çalışıyor sadece butonları kırık flopy çalışmıyo yozgat çekerekten mesut dağtekin isimi bir kardeşimiz den sağlam diye almıştım alet pert çıktı işinize yararsa verebilirim çok uygun fiyata

elimde roland g800 var 250 tl hurda niyetine verebilirim alet çalışıyor sadece butonları kırık flopy çalışmıyo yozgat çekerekten mesut dağtekin isimi bir kardeşimiz den sağlam diye almıştım alet pert çıktı işinize yararsa verebilirim çok uygun fiyata

Ben ilgileniyorum aletinizle biraz bahsedebilir misiniz durumundan.
Ve Fotoğraflarını vermeniz mümkün mü

ilan gunceslse g600 bos kasası var yeni boyanmıs 300 tlye vereym parça parça toplarsın kardes piyasayı düşürmeyelm bukadar ölücü olmayalm

300 TL ye kasası mı ? :)

200 TL ye g600 buldum ben herşeyi var sadece çalışmıyor.
Teşekkür ederim

Ben ilgileniyorum aletinizle biraz bahsedebilir misiniz durumundan.
Ve Fotoğraflarını vermeniz mümkün mü

tabi fotoğraf eklerim istersen 200 e bile veririm sıfır kılıf bile almıştım onuda veririm alet çalışıyor ama üzerindeki butonları kırık ben bunları söktüm istanbuldan alırım diye ama baya pahalıya geliyor ondan dolayı hiç bulaşmadım öyle duruyor

tabi fotoğraf eklerim istersen 200 e bile veririm sıfır kılıf bile almıştım onuda veririm alet çalışıyor ama üzerindeki butonları kırık ben bunları söktüm istanbuldan alırım diye ama baya pahalıya geliyor ondan dolayı hiç bulaşmadım öyle duruyor

Hocam ekle fotolarını hatta video ekleyebilirsen çok daha iyi olur.
Fiyat konusunu aleti göreyim konuşuruz. Hem sen kazan hem benim işim görülsün.

müdür g-600 derim, 8 tane ritim hafızaya alıyor

Moderatör tarafında düzenlendi: