• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

G 600

Aksaray

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa800
Slm arkadaslar bitane g600 aldim bana biraz yardimci olun. Bu alete komayi nasil veriyorsunuz ve ritim kartini nasil yukleyecegiz. Ve sitemizde bulunan setleri diskete yuklemeden once herhangi bir programdan (zip 7 gibi) gecirmemize gerek varmi?

Cevap: G 600

arkadaşım hatırladığım kadarıyla anlatmaya çalışayım g600 lerin performans disketleri olması lazım yükle sonra org,da perf. A.B.C.D bankların içinden birtanesinde komalı sesler vardır tabi hangi ton çaldığında önemli onagöre perf yükle daha fazla bilgilere sitemizdeki g600 kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır yanlış bilgi vermek istemem g600 kullanalı çok seneler oldu g600 sağlam iyi alettir hoşçakal

Moderatör tarafında düzenlendi:

Siteden ritimleri indir sonra sonra (uzantıya falan gerek yok)
diskete yükle disketi org a tak ekranın alt köşesinde disk yazıyo bas ritimleri gösterir user style set diye,performance set diye de sesleri gösterir f5 e bas yükler performance memory de a.b.c.d bölümleri var bunlardan birinde komalı sesler vardır. G600 güzel alettir kolay gelsin.

abi sana tam olarak anlatayım... birtane komalı sesi bul seslerin içinden sonra ses tuşlarının alt kısmında tones yazan tuşa tıkla ve komanı istediğin sesine taşı anlamadıysan delikanli_511@hotmail.com buradan anlatırım

Slm arkadaslar bitane g600 aldim bana biraz yardimci olun. Bu alete komayi nasil veriyorsunuz ve ritim kartini nasil yukleyecegiz. Ve sitemizde bulunan setleri diskete yuklemeden once herhangi bir programdan (zip 7 gibi) gecirmemize gerek varmi?

iki kere f2 ye bas orda parametreler var, orda notaları göreceksin C D E F G A B ordan istediğin notaya komayı ver bu kadar..kolay gelsin..