• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

G 600

• Konbuyu başlatan g600
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 4K

g600

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
evet
ya arkadaslar sole guzel rtım yokmu yaa sıteye koysanız hep aynı tarz :)

Cevap: G 600

uzun zamandır g-600 için set yapılmıyor.binlerce ritimi,yüzlerce ses denedim hep aynı.veya çok çok az fark var.ben mesela şöyle güzel seslerden oluşan mi üzeri hazırlanmış user seti hep istiyorum,bırak bulmayı cevap veren bile olmuyor.8 ses yeter ama adam gibi olacak.1-sax 2-piyano 3-akordion 4-yaylı 5-kanun 6-ud 7-lead 8-lead. bu sesleri halen birarada bulamadım ve aramaya devam ediyorum.millet iyisini kendine ayırmış,ellerindeki döküntüleri piyasaya atmış.aletin artık modası geçmiş halen setleri ellerinde niye tutarlar anlaşılır gibi değil.

kardes bende arıyorum ama bulamadım hep aynı sesler

org u yenı aldım çok güzel aradıgınız sesler var orgda ama onları org dan diskete nasıl alacam bilmiyorum ?

Kardeş ilk önce f5 e basarak disk menüsüne gir ordan f2 ye basarak save i seç sonra page tuşundan bir aşağı bas ordan kaydedebilirisn memory ini

sattım aleti aldım gw8 dünya varmış kardeşim be......

Abi sesleri kendin yaz bence.başkasından beklersen zaman kaybına uğrarsın.komalarıda kendin mi üzerine düzenle.yine başka sesleri yükler kullanırsın

valla ya kanka varda hep aynı rtım ler yaa :(

valla sorma tuncayım kac aydan berı aynı katılıyorum sana aslında daha yenı super rtımlerı var baba g 600 un

aynen by dusman kardesım wınrar olarak atarsan cok sevınırım ozellıkle tefli sesler :)