• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

G 800 ikinci el piyasası için yardım

pianist_murat

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
EXR -46 G 800 ROLAND
ARKADAŞLAR SELAM ELİMDE ÇOK SEVEREK KULLANDIGIM BİR G 800 VAR ANCAK ARTIK DÜĞÜNLERDE BU SAUNDLAR YETMİYOR SESELERSE HİÇ BİR ALETTE BU KADAR NET DEĞİL BANA GÖRE MECBUREN BU ALETİ SATMAYI DÜŞÜNÜYORUM İLK SAHİBİ BENİM UZUN YILLAR OLMASINA RAĞMEN ALET GERÇEKTEN ÇOK TEMİZ. İKİNCİ EL FİYATI HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARSA YAZSIN ÇİZİK YOK ÇALIŞMAYAN TUŞ YOK BUNA GÖRE BİL YAZARSANIZ SEVİNİRİM..:confused:

Cevap: G 800 ikinci el piyasası için yardım

Hocam 2 yıl önce çok temiz aleti 650 ye satmıştım. Değerini bilene daha fazla eder ama şimdi satmaya kalksanız daha düşük fiyat önerenler çok çıkar. Gittikçe değer kaybediyor sanırım. Kolay gelsin..:)

:( çok düşük hocam çok

yıllardır kullanmışsın artık birine hediye et gitsin, ekonomik ömrünü çoktan tamamlamış ama bir 30 yıl daha bekletirsen antika olarak değerlenir belki:)

ben 6.sefer olarak aldığım g-600 ü antika olarak saklıyor ve kullanıyorum.satmaya da niyetim yok.halen yeni olan aletlerin çoğunu ses ve sağlamlıkta cebinden çıkarır evelallah.görüntüsü yeter italyan aygırının he he.....

haklısınız görüntü ve sesler bakımından gerçekten süper ancak ritimler özellkle düğün ritimlerii eski kaldı.. elimdeki 5. klavye bu alet ancak kıymetini bilen biri olması lazım ilginize teşekkürler...