• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

g600 çiftetelli

mustafa_-_

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar abiler 3. ayım orgta hatalrım mutk var affola
buyrun link:

Cevap: g600 çiftetelli

Abi koma kullanmamışsın. Komasız olmaz. Koma sistemini öğrenmen lazım.

zamanla herşey daha ii olur.çalışmaya bol zaman ayır.ii çalınmış bir çiftetelliyi çalmaya çalış.sonra çaldığınla orjinalini kıyaslıyarak eksiklerini daha ii görürsün......

do diyz ve fa diyezi -53 yaptım o koma olmuyormu yanlışmı olmuş böyleyaptım yani başkanasıl veriliyor

mi den calıyosan do ve fa diyez re den çalıyosan mi ve si ye veriyosun komayı ok

eğer sorucan bi soru olursa cankutgsm@hotmail.com dan veya forumdan sorabilirsin komayı makamları gösterebilirim sana

Zamanla düzelicek , zamanla daha iyi çalıcaksın , daha iyi duyacaksın , daha güzel sesler işlicek ve daha hızlı olucaksın. Hataların pratik yapa yapa düzelicektir. Böyle devam edin. Olucak mutlaka... Çok çalışmak gerek. Sıkılmamak gerek. Org çalmak duygu işidir. Unutmayın...

Nacizane tavsiyem RE üzeri çalıp komayı mi ve si notalarına verin - 50 olarak.

iyi çalışmalar.

Ben hem re hem mi üzeri çalıyorum baştan re üzeri çalıyodm sonrami gçtim burdaki müzisyen abiler tavsiyesinle teşşekürler yormunuz için