• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

-g600 kullandıgım setim-

g600'cü İSoo

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
**RolanD & G600**
Selam arkadaşlar kendi kullandıgım setimi paylaşıyorum içinde kendi seslerimde var bazılarını kendim yaptım kendi yazdıgım bazı ritimlerde mevcut güle güle kullanın...

Cevap: -g600 kullandıgım setim-

teşekkürler.güzel sesler vardır inşallah.g-600 kullanan arkadaşlar için çok ii bir paylaşım.elinde güzel g-600 setleri olan diğer arkadaşların da böyle paylaşım yapmalarını bekliyoruz.saygılar...

Çok güzel sesler var. izmirli birolun kullandıgı saxsafon var kendi yaptıgım bazı seslerde var bağlamalrıda on numara zaten şimdi izmirli birolun roman ritimlerini buldum bide izmirli taylanın showlarını yazmışlar g 600 de onlarıda paylaşcam...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Teşekkürler ellerine sağlık senin gibi duyarlı g 600 cüler olmasa halimiz harap.

çok saqolasın güle güle kullan...

Kardeş başka indirme sitesinden verme şansin varmi linkleri

linkler ölü malaesef başka lin versen ustam

;)
Bu linkden 'de indirebilirsiniz.
Saygılar.

Ekli dosyalar

• -g600-SetiM-.rar
    40 KB · Görülen: 390
Moderatör tarafında düzenlendi:

Ritimlerin gayet iyi.Yalnız ritimlerin 1-2 tanesi çalışmıyor.Tam load olmuyor.Aynı ritim style works poroğramınıdada yüklenmiyor.Bilginize.
Ayrıca Sesler gayet güzel.paylaşımınız için çok teşekürler..Umarım devamı gelir.

Ben teşekkür ederim. Anladım devamı gelcek yeni performance yaptım fazla bi degişiklik yok ama performanceyi güncelledim biraz yeni sesler falan... Ritimleride bidaha paylaşırım hangi ritimlerin çalışmagınıda söylersen birdaha paylaşabilirim.