• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

-g600 kullandıgım setim-

Cevap: -g600 kullandıgım setim-

cok saol inan cok makbule gecti bide dediğin ritim shovları paylasırsan cokk iyi olur senin gibi g600 cüler olmasa halimiz harab.

Ben teşekkür ederim. Anladım devamı gelcek yeni performance yaptım fazla bi degişiklik yok ama performanceyi güncelledim biraz yeni sesler falan... Ritimleride bidaha paylaşırım hangi ritimlerin çalışmagınıda söylersen birdaha paylaşabilirim.

merhaba
G600 de çalışmayan aynı zamanda style works proğramında hata veren ritimler şunlar;
HALAY2#4
ISO&HMSI
ISO'HMSI
RECO^2_4

anladım. kısa bi zamanda arızalı dedigin ritimleri ve yeni ritimleri paylaşıcagım...

bekliyoruz.......

arkadaşlar roland g 800 ritim ses ariyorum olan arkadaşlar şimdiden teşekkürler

teşekkür ederim

Arkadaşlar ßen g-600 Yeni kullanmaya başladım . Cihaz üzerinde ki set mi üzeri . Ben kendim Re üzeri kullanıyorum . Ne yapmalıyım ? Re üzeri komalı sesler mi bulmalıyım ?

ses setinin olmazsa olmazı piyano sesi var mı acaba sette.g-600 set dendiği zaman içersinde piyano,sax,lead,bağlama,ud,kanun mutlaka bulunmalı.bi ara denerim.ritim arşivinden sonra ses arşivi yapmayı düşünüyorum.5-6 tane denedim kalitesiz çıktı.5. g-600 üde yormak istemiyorum.ses seti paylaşanlar içersinde bulunan önemli enstrumanların adını da belirtirlerse çok güzel olur.

link cok eski galiba yenilersen cok sevinirim ustad tskler

Bir daha paylaşırsanız ve indirme yeri güzel olursa ii olur