• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

G600 sorun var yardımlarınız lazım!!!

gokhanylmz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkdaşlar orga ritimleri yüklüyorum son 2 gündür bunu yapmaya başladı g600 orgu kapatıyorum aradan baya zaman geçiyo tekrar açıyorum ritimler silinmiş bunun nedeni nedir acaba... orgu resetleyip tekrar yükledim ritimleri yine aynı sorun var...seslerde böyle bişe olmuyo ama ritimler gidiyo... zor durumda bırakıyo tekrar tekrar yüklemek cevaplarınızı bekliyorm...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: G600 sorun var yardımlarınız lazım!!!

dostum bir ihtimal geldi aklıma ama içinde ufak bir pil var değişmesi gerekiyor galiba...ama tam emin değilim çünkü sesler duruyor demişsin daha çok kullanan arkadaşlar daha i bilirler sen bi bak bakalım ne olacak...

zaman aşımından dolayı alet çok eskimiş ve normal fonksiyonlarını yerine getiremiyor olabilir.

Ekrana daha önce gelmeyen bi yazı geliyormu pilden olabilir bence.

hocam saol ama senin cevap biraz felsefik oldu gibi zaman aşımı =) ama teşekkürler yinede pil konusu olabilir doğru bir baktıralım...

evet tosun 54 dediğiniz gibi bişe oldu galiba hatta ekrandaki yazlılar silinir gibi olup geride geldi...

onun için bios pili var onu değiştir tamamdır işlem pili çıkarsaanda sesler gitmez yalnızca ritimler gider

tammdır arkadaşlar sorun pilde belli zaten orgu güzel bir bakıma sokacam 1 kaç switchde de sorunlar var onları yaptıralım hepinize teşekkür ederim...