• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

g600 üstadları bi bakarmısınz !!!!

semh005

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
ya g600 alcamda ilk aldığımda içinde türk ritimi varmı ?

Cevap: g600 üstadları bi bakarmısınz !!!!

öncelikle hayırlısı olsun. g600 için sitede çok ritim ve ses var.Orgu aldıgında siteden indirip tarzına göre bir set olusturup kullanabilirsin..

max.8 adet ritim yükleyebilirsin.gw8 düşün derim ben.100 adet ritim yükleniyor ve yeni teknoloji.gene de sen bilirsin.

abilerin ne derse onu yap derim

yav içine yüklemeden diyorum içinde bi ritim varmı ?

G 600 ün içinde türk ritimleri yoktur içinde sadece batı ritimleri mevcuttur. G 600 ün içine dışarıdan 8 adet ritim yuklenir. Türk ritimlerini ancak bu şekilde yükleyip kullanabilirsin..

aynen öyle.zaten oryantal orgların haricinde bütün orgların üzerinde batı ritimleri vardır.sen 8 tane türk ritmi yüklersin.ama yetmez tabii.roland gw8 e usb ile 100 tane ritim atarsın çal babam çal.ararsan 1000tl.ye bulursun.eski alet tavsiye etmem.var bende bi tane g-600 3-4 ayda 2 tane ekranı gebertti.ses potansı su koyverir genellikle,sviçler başa beladır vs vs.bakma ben bu g-600 manyağı olmasam yanından geçmem.bu dördüncü g-600 üm.hem seviyorum hem bazen nefret ediyorum.böyle bir durum.rolandçıysan git gw8 al.ben kullandım gayet güzel.

ya arkadaşlar bende bi g600 aldım evde kendime çalim diye kahvede takılmaktan iyidir ama ne komasını nede ses değişince user sitile not rekov 1969 nod loadet diye bi yazı çıkyo her ses değişince üstadlar bunu neden yapar nasıl engelerim

sevecen bilader:yüklemiş olduğun sette, o sese ait ritim zamanında yüklenmiş.o ritimde senin orgta olmadığı için bu hatayı veriyor.senin yapman gereken kırmızı yanıp sönen ışığa basman.bastıktan sonra sende o sese istediğin ritmi yükleyebilirsin.yüklemek için write tuşuna basılı tut.kaydet(aynı numaraya da kaydedebilirsin.)

içinde türk rtimleri yok fabrikasyon rtimler var