• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

g600 :)

• Konbuyu başlatan g600
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 4K

g600

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
evet
arkadaslarım mrb ya bnm cıhazda tek sorun ekranın az yanması gecen ıcını actım ya ınanırmısınız nerdeyse 100 tane vıda atılmıs ınanamadım yanı kalıte adamlar yapmıs nese uzatmıyım bunun aydınlık olması ıcın ne yapmalıyım bana lutfen yRDIMCI OLUN SAYGILAR HERKESE ;)

Cevap: g600 :)

Selam arkadaşim eger cihaz g 600 ise org un arka kisminda hemen hemen her orgda oldugu gibi açma kapama düğmesine yakin bi pot olcak küçük sağa sola dönebilen bişey.bilmem nasil tarif edilir o aparati kullanarak aydinlatip karartabilirsin.(elektronik bi sorun ise eğer bişey diyemem)üzgünüm

udibey kardeşimin dediği gibi orgun arkasında ışığı kısmaya veya artırmaya yarayan ince tırtıllı bir düğme var.onu çevirerek aydınlatmayı istediğin gibi ayarlarsın.ha gene fark olmuyorsa pili gitmiştir.onu değiştirdin mi olay biter.veya lamba zayıflamıştır,onu değiştirirsiniz.saygılar...

bendede aynı sorun oluştu. O dediğiniz vida işe yaramıyor. Arkasını açıp lambasını değiştireyim dedim neredyse imkansız gibi arkada çok vida ve teferruat var ne yapacağımı bende bilmiyorum değiştiren varsa yazıversin bizde öğrenelim.

o düğme pil sağlamsa işe yarar.pil bitmişse tabiiki işe yaramaz.yukarda bunu anlattım.benim orgumda işe yarıyor.aydınlatmayı istediğim gibi ayarlıyorum.bence lambadan önce pili değiştirin.genellikle pili zayıflar bu aletin.saygılar...

dtl servisinde iş rahatlıkla halledilir.

pıl derken kardesım o ıcınde yuvarlak saat pılı var ondanmı bahsedıyosun ama onunla alakası varmı ya o bnm bıldıgım hafızada bazı seyler varsa onları sılınmemesıne yarıyo ama ok bır deneyım yınede cok sagolun :)

valla guzel kardesım degıstırelım ama olcanı zannetmıyorum ama ıns olur

g600 deki pil vey diğer bütün orglardaki o yuvarlak ince pil sadece fabrikasyon ve kullanıcı datalarının (ritim ve ses) org kapalıyken hafızada saklanması işine yarar .başkada bir işe tarayacağını zannetmiyorum.çünki çok küçük wolt değerlerine sahip pillerdir

güzel kardeşim dtl elektronik servisini tel.ile ara kesin bilgi al.ordaki delikanlı yardımcı olur.o pil hafızayla ilgili olması lazım.lamba gitti herhalde.servise sormadan kurcalama aleti.nette dtl elektronik diye yaz orda çıkıyo.tel.i ordan alıp ara.saygılar....