• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gamzedeyim,Deva Bulmam/DreamSongs

Cevap: Gamzedeyim,Deva Bulmam/DreamSongs

Herzamanki gibi muhteşemsin de sanki 01:00 dan 01:07 arası biraz aksamış gibi

her zamanki gibi çok güzel bir çalışma olmuş.dinlerken büyük keyif aldım.emeklerine sağlık DreamSongs.

Rahmetli Barış Manço'nun aranjesine uygun mükemmel iş çıkarmışsın.(Gitarla wah pedallı yer vardı)

çok güzel bir çalışma.. ve çok sevdiğim bir eser seçmişsin hocam.. eline sağlık. teşekkürler paylaşım için...

sanki 01:00 dan 01:07 arası biraz aksamış gibi

Hocam çok haklısınız :) defalarca çala çala kulak yanılıyor..Düzeltmeye çalıştım ve linki yeniledim..

Uyarınız için teşekkürler..

Emeklerine sağlık abi. Harika bir müzik ziyafeti dinledik. Akorlar özellikle bass ve bateri çok hoş geliyor kulağa.

Harika olmuş, benimde hep üzerinde çalıştığım bir parçadır bu, Ayrıca Ney de üflüyorum böyle bir çalışma hazırlıyordum geçen gün ney kayıdını denedim.
Çok beğendim, Alt yapı direk Barış Manço'yu çağrıştırdı benim için gerçekten beğendim.

İşte bir klasik daha. Harika olmuş sevgili dostum. Eline yüreğine sağlık. Muhteşem işler çıkarıyorsun. Paylaşım için teşekkürler.

harika olmuş dostum tebriklerr akışlar sana gelsin

Dostum gerçekten harika bir kompozisyon olmuş ; bize de tebrik etmek ve alkışlamak ve de tabiki dinlemek kalıyor ; enfes...

Selâmlar...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri