• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gary Moore - "Still god the blues" video...

eyeofthetiger79

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Havian 30
Arkadaşlar merhabalar.

2010 Şubat ayında sol elim bir kaza sonucu kırılmıştı.Kolum 2 ay alçıda kaldı ve normal olarak kullanmaya başlamam yaklaşık 6 ayı buldu.Ben de elimi kullanabilme şevki ve özlemiyle bu videoyu çekmiştim.Epey bir paslanmıştım.Zaten amatör olarak müzikle ilgileniyorum.

Ritim "Korg İS50b"den ve gitar ise "Roland Juno Di"dendir.Juno'yu da kazadan hemen önce almıştım.6 ay elimi süremedim "synthesizer"e.

Roland Juno Di beklentilerimin çok üzerinde çıktı.Çalarken kullandığım tonda bir oynama yapmadım.Parasına göre gayet güzel bir synthesizer;tavsiye ederim.

İyi seyirler,iyi günler...

İşte link:

Cevap: Gary Moore - "Still god the blues" video...

bravo icraat mütiş klavyeler mütiş...ben de g 1000 le sölerim bu parçayı ....tebrikler kardeşim.

ellerine sağlık eyeofthetiger79..güzel bir çalışma tebrikler.

Ben teşekkür ederim arkadaşlar...

Emeklerinize sağlık geçmiş olsun bu arada..Sesler güzel icraat süper devamını bekliyoruz...

Emeklerinize sağlık geçmiş olsun bu arada..Sesler güzel icraat süper devamını bekliyoruz...

Çok teşekkür ederim "DreamSongs"

Mesleğim icabı yeni kliplerin devamı şu an zor;çok yoğun ve stresli bir dönemdeyim.Umarım yakın bir zamanda yeni klip çekme fırsatım olur;Ama eskilerden paylaşabileceklerim var :)

hocam çok güzeldi ayrıca gitar sesi çok iyi

hocam çok güzeldi ayrıca gitar sesi çok iyi

Tekrar teşekkürler..."Roland Juno Di" parasına göre bence oldukça iyi bir synthesizer.

Gitar tonuna gelince: o sesle hiç oynamadım;ona rağmen gayet hoştu,haklısınız...