• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gem genesys(hoparlörsüz olan) hakkında düşüncelerini ?

pynst_olcay

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800 & gem genesys
arkadaslar gem genesys kullananlar yada bilenlerden ricam nasıl bir alettir , önerirmisiniz ?

hiç kimse yok mu arkadaslar bilgi verebilcek...

ben dinledim bnm kendi sahsi görüsüm harika bi alet ama gel gelelim cok agır ve nevale yok söyliyim ritim yazıosan sorun yok dmektir.bu arada ben hoparlörlü olan modeline bakmıstım.

benden sana dost tavsiyesi gem iyi hoş bi alet ama hiç bulaşma derim piyasada uğrasanı yok dencek kadar az ayrıca ritim ararsan hemen fırsatçılar parayla vermeye kalkarlar hani atalarımızın bi sözü varya ille gelen düğün bayram işte öle bişi
birde piyasa neyi tutuyorsa ona yönel derim çünkü insanlar deniyor görüyor ve en iyisi neyse onda karar kılıyor yani piyasa hangi modeli tutuyorsa iyi odur

mükemmel bir makina onun teknolojınde su anda hiç bir makina yokdüşünmeden al derim

Sevgili Mikado Melih üstadım.Sitenizde eski demolar var.Mümkünse 2010 yılına ait, en azından şöyle ufak ses ve yeni ritim soundları olan demolar eklerseniz müzisyen dostlarımıza faydalı olur.Sitedeki biçok arkadaş bu aleti sorup duruyor.Fakat onları bilgilendirmemiz için demolara ihtiyaç olduğu kananatindeyim.Gem Genesys Pro Orıentale klavyeyi herkes merak ediyo 128 Wave Rom var.Türk Sampel seslerini ve Türk Ritim soundlarını dinlemek istiyoruz.2006 yılından beri demo ve video yayınlanmadı.Mümkünse sizlerden demolar bekliyoruz.Bilginize sunarım.Teşekkürler.

piyasada pek dönen bi alet değil.set sıkıntısı yaşarsın

değerli düşünceleriniz icin tesekkürler...

Cevap: gem genesys(hoparlörsüz olan) hakkında düşüncelerini ?

wk8 set okuyor