• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gem Genesys Pro Oriantel Hakkında

Cevap: Gem Genesys Pro Oriantel Hakkında

By_bafralı kardesim. cevabın için tsk ederim. biraz aleti cozduk haliyle. Yıllarca başka markalar kullandık. Gem Genesyste bir zamanlar hayalimizdi gercek oldu. var ise elinde 32 mb veya 40 mb set paylasabilir isen sevinirim. Birde asıl ÖNEMLİ OLAN MEVZU bana GEM GENESYS PRO ORİANTELİN Fabrika cd si lazım yardımcı olabilecek varmıdır. Tesekkürler

By_bafralı kardesim. cevabın için tsk ederim. biraz aleti cozduk haliyle. Yıllarca başka markalar kullandık. Gem Genesyste bir zamanlar hayalimizdi gercek oldu. var ise elinde 32 mb veya 40 mb set paylasabilir isen sevinirim. Birde asıl ÖNEMLİ OLAN MEVZU bana GEM GENESYS PRO ORİANTELİN Fabrika cd si lazım yardımcı olabilecek varmıdır. Tesekkürler

Bende var en son version oriental icin cd ama ben almanya hamburg danim malesef

os dosyaları burada sanırım kaldırılmamıs benım goz attıgımda cd ile degilde disket ile yukleniyor gibi gorunuyor hocam aynı wk 8 gibi. cd olarak bir arkadasda gormustum ama mahkeme siteye erisimi engellemis insaallah bu bilgi sana yardımcı olur hocam. cd olarakta su dosyalar sanırım ama oriental falan demiyor .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dostlar tsk ederim ilginiz için. CD ye ulastım. Sagolsun degerli bir üstadtan temin ettim.