• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gem genesys??

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
merhaba arkadaşlar çok beyenipte merak ettiğim klavye gem genesys tir hani bildiğim piyasası yok tutulmuyor filan diyorlar gem ci arkadaşlardan görüşlerini almak istedim dinlediğim soundlar çok harika gerçekçi mükemmel ötesi ve neden bu kadar süper bi klavyenin piyasası yok sorunu nedir ? wk8 lerde transpose dediler tamam dedik ama tank gibi sağlam bi klavye bunda o sorunda yok neden piyasası yok almak istesem öneriniz nedir?

Cevap: gem genesys??

hemen al çok iyi cihaz

saolasın ha sanmayınki gem genesys alınca ketron vega dan vazgeçeceğim en azından evde dursun ama gem genesys dinlerken darbukalar çok orjinal geliyor + yaylılar gerçek gibi gündem yay gibi sırıtmıyor diğer seslerde süper lesli mevcut denemek istiyorum genesys konusunda sık yaşanan problemler nedir? fiyat aralıkları nedir genesys pro ?

merhaba arkadaşlar çok beyenipte merak ettiğim klavye gem genesys tir hani bildiğim piyasası yok tutulmuyor filan diyorlar gem ci arkadaşlardan görüşlerini almak istedim dinlediğim soundlar çok harika gerçekçi mükemmel ötesi ve neden bu kadar süper bi klavyenin piyasası yok sorunu nedir ? wk8 lerde transpose dediler tamam dedik ama tank gibi sağlam bi klavye bunda o sorunda yok neden piyasası yok almak istesem öneriniz nedir?

çıktığı zaman döneminin en üst modellerinden biriydi...
ama biraz mazide kalmış bir ürün..
yani ritm ve ses bulma konusunda ciddi ciddi sorunlar yaşabilirsin.

üstelik yanlış bilmiyorsam GEM firması kapandı..
böyle bir durumde ürün ile ilgili desteği nerden nasıl alacaksın..

o yüzden bu cihazı satın alırken bikere daha düşün bence....

saygılarımla...

teşekkür ediyorum fakat gem firamsı italyada bildiğim kadarı ile sonuçta yeterli ritimler ve sesler mevcut zaten öğrendiğim kadarı ile wav okuyor ve piyasadakilerle idare ederiz daha sonra güncel ritimler yazarım diye düşünüyorum zaten şu durumda e70 ler bile iş bitirir

cok iyi karar vermişsin gem cok güzel bir alet ama daha fazla konuda yardım almak istersen (muammer, erdem, mumcu, oflu) bu arkadaslardan istediğin bilgiyi alabılırsın.

araştırdığım kadarı ile batı modeli 8mb oryantel modeli 32 mb mış 8mb olan 2000tl 32mb olan 3000tl civarında imiş tane tane sample atılıyor ise sintizayzır klavyede yapılan özellikleri yapıyor ise ve bunu çözüp el atarsam ortaya bişeyler çıkar gibi? genesys kullanıcıları ile küçük bi bilgi alış verişi yaptıktan sonra bu klavyeyi alayım diyorum

Hayırlısı olsun hocam ne diyelim:)

sonuçta prof alet oyuncak alacağına bunu al

gem genesys piyasada yeri olmayan süper ötesi bi klavyedir işlemcileri pratikliği ve teknolojisi günümüzde kullanılan en iyilerin üst sınıfı diyebilirim tyros genesys sx3000 bu saydıklarım şimdiye kadar çıkanlar arasında pazarı düşük ve performansı süper klavyelerdir elimde yüzlerce genesys sesleri mevcut ritim leride mevcut size verebilirim yakında buraya paylaşıma açacağım bence pa800den üstün bi org mp3 ve vokalizer i üzerinde alınabilecek bi klavyedir hayırlısı