• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gem genesys??

Cevap: gem genesys??

konuyu inceledim ve hatta cihaza ayit ne kadar demo varsa tam 1 saattir onları dinliyorum.gercekten mükemmel bir klavye,macitvega arkadaşım gibi bende etkilendim ketrona olan özentimide giderecek gibi.macitvega arkadaşım olurya bu makineyi alırsan haberimiz olsun eksiği yada fazlasını bilmek isterim,ayrıca bu aletin sıfırı satılıyormu?

bende var ritim sikintisi yasiyorum 570 euro ya aldim cok istemisimdir orga yeni baslarken suan ory versionu elimde murat incelden ritim istedik vur dediysek öldürdüler bizi 200€ patladi almadim.....

gem genesys piyasada yeri olmayan süper ötesi bi klavyedir işlemcileri pratikliği ve teknolojisi günümüzde kullanılan en iyilerin üst sınıfı diyebilirim tyros genesys sx3000 bu saydıklarım şimdiye kadar çıkanlar arasında pazarı düşük ve performansı süper klavyelerdir elimde yüzlerce genesys sesleri mevcut ritim leride mevcut size verebilirim yakında buraya paylaşıma açacağım bence pa800den üstün bi org mp3 ve vokalizer i üzerinde alınabilecek bi klavyedir hayırlısı

selam

ben almanyadan bana ritim ve sesler lazim gem genesys oriental icin gönderme imkanin var mi ???

mail adressim: belalisevdali@hotmail.de