• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gem wk alırken?

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
Gem wk3 alirken nelerİne dİkkat etmem gerekİr

Cevap: gem wk alırken?

usta wk3 alcagın kesın mı ben alma derımm 16 ritim atılıyor toplamda diye biliyorum wk 4 6 8 de felan ram onemlı fakat 3 te varmı bılmıorum 1 tane sample alıyor

Adam 350tlye kadar düŞtü almadim 3 tuŞu basmiyodu bİde komayi bulamadim

çok emin olmamakla beraber wk larda koma kayması var transpoze yapınca.. ayrıca koma aleti kullanıyordu benım tanıdıgım ben kullanmadım aleti duyduklarımı bıldıklerımı yazıyorum

Değerli kardeşim.Gem WK serilerinin hemen hemen hepsini kullandım.Şimdi elimdede Gem WK8 LE var.Gem WK3'ü 1 yıl kullandım.Aletin üzerinde Koma Programı yok.yani alet Batı Müziği sistemine uyumlu.Aleti alırken Gem WS Arabıc Scale adlı MIDI yoluyla klavyeye bağlanan koma aparatını almadınmı?? Bu aparatla ancak klavyeye koma verebilirsin.Gem WK serilerinin diğer modellerinde koma klavyelerin üstünde var.Sadece Gem WK3 modelinde bu sıkıntı var.Aletin üzerinde Flash Card var yani alete 8 adet Türk Sample sesleri atabilirsin.Maalesef bu Flash Carddan Türkiye'de bulman çok zor.Ancak İtalya'da bulabilirsin.İmkanın varsa klavyeyi sat Gem WK4 veya Gem WK8 al.Gem WK 6 alma.içindeki Ses Kartı Gem WK8 deki gibi değil.Selamlar Hayırlı kazançlar.Aranger Yavuz.

mısırlı yavuz arkadaşımın verdiği bilgilere katılıuotum.koma aletinide beraberinde verecekse ve 350 tl den fazla çıkaramıyorsan bence alderim.darbukalarına falan hasta kalacaksın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mısırlı yavuz arkadaşımın verdiği bilgilere katılıuotum.koma aletinide beraberinde verecekse ve 350 tl den fazla çıkaramıyorsan bence alderim.darbukalarına falan hasta kalacaksın.

Koma aletinin adı: GEM AS1 (arabic scale 1) :)

Vallahi hocam ilanı veren arkadaş vanlı bi depremzede sahibinden.com da var ilanı borca karşılık orgu almış çocuğu resmen kandırmışlar ve koma aparatını vermemişler pendikten başakşehire gittim cihazı almadım aynı zamanda üzüldümde sadece re tuşu basmıyo ihtiyacı olan ilana bi göz atsın