• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gem wk1 mi a300 tr mi? Yada başka org tavsiyeleriniz?

Cevap: Gem wk1 mi a300 tr mi? Yada başka org tavsiyeleriniz?

arkadaşım peki bu orga a 1000 ritimleri atılıomuş fakat a1000 4 varyasyon bu 2 nasıl ritmi okuyo?

SADECE 2 VARYOSYONUNU ALIYOR ZANNEDERSEM. ama a300 v2 alırsan gerek kalmaz ritim atmana zaten daha yeni yapıldı ondan daha iyisini bulamazsın içindeki ritimlerden kardeşim

saol kardeşim peki ikinci el a 300 tr v2 alırsam nasıl anlarım v2 oduğunu ritimlerin mi?

yeni a300 v2 de song bölümünde istiklal marşı var ordan anlıyabilirsin. a300 tr de yok istiklal marşı.

sağol kardeşim senin sayende bende güzel bir org alıcam ileride bu org ile düğün yapabilir miyim? zaten şimdi biz çift klavye yapıcaz altta korg üstte yamaha :)

sağol kardeşim senin sayende bende güzel bir org alıcam ileride bu org ile düğün yapabilir miyim? zaten şimdi biz çift klavye yapıcaz altta korg üstte yamaha :)

valla hocam iş sana kalmış alet güncel neden yapmayasın ben e 40 ile sahne yapan gördüm. :D

doğru söylüyorsun kardeşim haklısın e 40 ile düğün yapılıyosa bu orglar daha kralı
yapılır yeter ki işi bil:D

ben ilk düğünlere a300 tr ile başladım 3 yıl önce düğün götürülüyor. güzel alet yani . ama or700 ve tyros üstüne tanımam benim açımdan garika aletler.

ben ilk düğünlere a300 tr ile başladım 3 yıl önce düğün götürülüyor. güzel alet yani . ama or700 ve tyros üstüne tanımam benim açımdan garika aletler.

kardeşim ben zaten şimdilik alıyorum işi ilerleteyim daha üst model orglara geçicem.Ama Korg pa 50 + 300 tr v2 iyi bir ikili olucağa benziyor :D

evet iyi bir ikili olur eger ilerde alıcak olursan or700 plus derim kardeşim.