• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gem wk4 ram

piyanist388

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
selam arkadaslar.gem wk 4 icin ram nereden bulabilirim ve taktiktan sonra bloc lari nasil yüklemem lazim

gem bayisi mikado muzik ankara oraya sor

orgu acip 2 tane 16 mb lik yeri var takinca 32 mb oluyor

sitede mikodo melih ona yaz

remler 8 + 8 = 16
16 + 16 = 32
olmak süretiyle 2 adet olur aletin kapagını açtında hd yanında rem takacakyerler mevcuttur zaten bilgisayar misali remlerin yeri ve takılma yönü belli takarken remin üzerindeki yazılar sana bakacak sekilde ayarlıcan
ayrıca remin fiyatı 130 200 arası bulursun piyasada 150 euro istiyorlar

tesekurler cevaplariniz icin ram taktiktan sonra bloklari nasil yükleyecem

hd söküp bilgisayardan blokları yükle sonra alete yüklücen 8 mb 40 mb bloklar var bende yardımcı olurum
bu arada bilgisayarla hd arasına aparat gerekecek onu al çünkü her zaman lazım o parça sana

sagolasin abdurahman.ben yurt disinda yasiyorum ram burdan nasil bulurum bilmiyorum.biraz arastirmam lazim.bilgisayarla hd arasindaki aparatin ismi ne onun fiyati ne kadar

Cevap: gem wk4 ram

arkadasım bızde hepsi mevcut gem bızden sorulur 16 + 16 32 mb rem de var 32 + 2 mb remde var elımızde remler mevcut heryere gonderırırz 16 mb 75 euro 32 mb 150 euro gem butun parcaları mevcuttur... iyi calısmalar...