• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gem wk8,ler icin USB ve Flash Card

• Konbuyu başlatan hasso45
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 25
  • Görülen : 10K
Cevap: gem wk8,ler icin USB ve Flash Card

IDE kablosunu ters takmisindir..
ben kendim sd kart degil,de IDE-Adapter CompactFlash kart 2 GB taktim ve simdiye kadar,da hic bir problem yasamadim...

gem genesys pro oriental a uygun mu bendee almanyadanim bnde de var ama calismiyor ve bendeekinde 2 tane siyah dügme var ve kirmizi yok ondan mi kaynaklanior mu acaba ?

kardeş sen nerdsin uzaydamı hiç takıp etmiyormusun bu dedığın senın 3 yıldır var :)

slm ustat bende geme gectım ama set blok sıkıntısı cekıyom demonu dınledım gercekten orjınal olmus sagolasında bende sızden bu org blogunuzdfan ıstıyorum tulumcucoskun@hotmail.com meıl atarsan mınnettar kalırım saygılar ustat

Selam Arkadaşlar ,ben almanyadan katılıyorum .Sizlere bir sorum olucaktı ,ben kendime Gem wk 8 se yi aldım fakat almanyada ses ve ritim sesleri satılan disket bulamıyoru.acaba türkçe setler için disketi nerden bulabilirim?cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.Saygılar

zor bulursun disket i.. üzgünüm..