• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gem wk8,ler icin USB ve Flash Card

• Konbuyu başlatan hasso45
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 25
  • Görülen : 10K
Cevap: gem wk8,ler icin USB ve Flash Card

slm bende taktim ama icindeki seti gözükmüyor veya wave sesler yani nasi lyapariz

usb flash card taktiysan wk bir sefere mahsus karta aletin icinde format at ondan sonra bak nasil taniyor....

vallla demo hari ka olmuş kıymetini bilemediler wk ların calışan olmadığı için ara satta kaldılar ama bilen bilir wk yı halen hastaları cok emekleriniz vede bulunuz için teşekkürler hocam

Değerli Gem WK4.6.8 kullanıcıları;
Bu sistemi Murat İncel üstadımız aynen yapmıştır.Kendiside bunun satışını şuan yapıyo.Gem serisine yaptığı son set muhteşem ötesidir.Yakında GEM WK8 Türk Sample ve Demolarını yayınlayacağım.Gem WK8 2012.Bekleyin az kaldı.

[danke danke
QUOTE=hasso45;110140]gem wk8,ler icin USB ve Flash Card

tabiki bu yazdiklarim almanya icin Türkiyede Fiyatlari bilmedigimden?????

Flash card ebay,de 3,99 euro
ve de disket yerine USB Taktim 24,99 USB Disketten Laufwerk Emulator anlayacaginiz 29 euroya istediginizi aninda yükleyebilirsiniz,okadar basit ki gecenlerde benim cocuklara wk 8 aldim 350 euroya bunlari aynen icine taktim ve mükemmel oldu...... saygilar

Not resileri asagida.......ve wk 8 olanlara müjde onlara,da öyle bir set ekleyecegim ki fl studio,da olan sesler ve kimsede olmayan kitler az kaldi:)birde demo ekliyeyim iyi dinlemeler:)

IDE-Adapter CompactFlash
USB Disketten Laufwerk Emulator[/QUOTE]

kardeş ben aldım bu aletleri ama usb flopy to yu tanıtamadım yardımcı olurmusunuz
şimdiden teşekkürler

slm arkadaşlar ben sd kart okuyucu da aldım oda hata veriyor yükleme yaparken nedeni
nedir lütfen yardım

kardeş ben aldım bu aletleri ama usb flopy to yu tanıtamadım yardımcı olurmusunuz
şimdiden teşekkürler

bildiğim kadarıyla usb org tanıtmaya gerek yok direkt okuyor olması lazım.

yüklerken hata veriyorsa ;

yüklenecek blok hatalıdır.

yinede bağlantıları kontrol etmende fayda olacaktır..

gem wk8 için başka sorunların olursa elimizden geldiği kadarıyla yardımcı oluruz..

gem wk8 kullanan arkadaşlar.

ben şahsen wk8 de hardisk kullanıyorum..nedeni ise

daha sağlıklı veri alıp veriyor..zamanında çeşitli ....(cf kart vs usb) kullandım
cf kartlarda takıp çıkarıriken lehim kopma olasığı çok yüksek
birde yanlışkla ters takılırsa hafıza kartı yandı demektir.
usbli floppy de orgun beynini aldattığından veri aktarımlarında hata verebiliyor...
ayrıca bu işlemleri yapmak maddi yöndende ağır geliyor..200-300 tl arası ...
ben kendi adıma orgumdaki 15cm lik ıdd kablosunu uzatarak ve hdd orgun içerisinde dış kısma yakın arkaya monte ettim...istenilrse hdd portatif dışarıyada alınabiliyor..
hdd kablosunu eklerken dikkatli olunmalı .tam 44 adet kabloyu birbirine kaynak yapılacak.
bu işi uzman kişiler yaparsa sağlıklı olur..bu işlem bittikten sonra tek sorunda hdd yükleme aktarım yapabilecek cihaz bulmak oda çok basit..bilgisayar malzeme satan yerlerden 2,5 sata ıde hdd boş kutusu almak kutunun içinde aparat olacak..fiyatıda 15-25 tl arası ..

anlattıklarım karmaşık gibi olsada 300tl ödemek nerde 50 tl ödemek nerde....

elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız wk8 için....

saygılar

yıldıray