• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gem wk8 yardım edebilicek dostumuz varmıdır acaba

opcalll

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
selamun aleyküm tüm trakya müzik dostlarına
arkadaslar gem wk8 kullanıcısıyım bastan sona anlatayım yardım edebilicek arkadaslar simdiden cok tesekkürler
önce orgun klavyesine kabin düsürdüm iki tusunu kırdım klavyeyi sökerken flash kartın kablosu cıktı yerine taktım ama flas kartı görmedi,flash kart ve hdd dönüstürücü aparat alıp pc de denedik kart ve hdd calısıyor,ugrasırken ekran kablosu yerinden cıktı (film kablo olanı) neyse ekran kablosunuda taktıık bu defada ekran masmavi oldu kaldı,yani toparlıcak olursak bizim hem ekran mavi oldu kaldı hemde ne flash kartı nede hdd i görmüyor
yardım edicek dostlara simdiden cok tesekkürler:(

Cevap: gem wk8 yardım edebilicek dostumuz varmıdır acaba

piyanist 19 nickli arkadaslar birgorus istersen kardesim 0542 720 23 50

sorununu cozdunmu dostum

flaş kartı görmeyince os disc dosayası yükleyince alet görecekti ama siz işi daha içinden çıkılmaz hale kendiniz getirmişsiniz ekran kablosu anakarta temas ettiyse ekranıda orgun çıkışlarınıda yakmıştır.ekran bulabilirseniz onun masrafı tahmini bu kabloları kurcalamanız 500 tl ye patlar.

zaten alete taktığınız flaş kart hdd görevini görüyor ayrıca ram görevi görmez.ekranın fleksi kablosundanda olabilir önemli olan alete ses gelip gelmememsi bir hareket yoksa işiniz zor.