• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

genede tşkrler...xd9 bilgi

• Konbuyu başlatan comx06
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 2K

comx06

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron xd9
Arkadaşlar klayveyi kullanır hale getirdim sistem dosyalarını yüklemede hatası olan arkadaşlar başka sıfır disketlerle veya diskete format atarak denesinler aynı disketle tekrar tekrar ısrarla 20 dk ara ile denesinler ve 3.0 sistemini yüklesinler mutlakaoluyo....pcm ye gelince sıfır 16 disket alacak sınız anca öle oluyooo..ritim yüklemiosa pattern bölümüne fotmar atın seslerinizi yüklemeden ritim atın oda anca öle oluyo sonra seslerinizi atın....öle yaptım ama org sesleri editleyip yada rtimlri sıralayıp save yani kaydettikten sonra tekrar açıp kapattığımda sıfırlıyo yani içinde hiiiiç bişey kalmıyo yada ritimler boğuluyo bunları daha çözemedim ama hiç ellemesseem yani save felan yapmassam kurcalamassam o şekil kullanılabiliyo o da içinize sinerse...buna çözüm bulan fikri olan yazabilir ben bunları bilgi ve belki başına gelen arkadaşlar için yazdım... 3, 4 mısralık yazı yazmaya üşenmeyin sizinde başınıza geldiğinde yardım bulamassanız napardınız öle düşünün birbirimize yardımcı olalım... tşkrler comx06:eek:

Cevap: genede tşkrler...xd9 bilgi

Arkadaşım senin sorduğun şeyin cevabını tam olarak bilmiyorum ama bendede şöyle bi sorun var. Bende bazı ritimler bozuk çalıyo yani vuruşlar bozuk kitler uçmuş. Tabi bazılarının kitleriyle uraşarak bişeyler yapmaya çalışıyoruz ama çoğuda olmuyor. Eskiden buna benzer bi sorunum daha vardı. O zaman hemen hemen tüm ritimlerim uçuktu ama bu sefer hepsi deil ama çoğu yüklediğim ritim bozuk çalıyor. Snd pcm dosyalarını deniyorum olmuyor. düzelmiyor. Snd deniyorum olmazsa pcm yükliyim diyorum yine olmuyor. Yani aynı. Hatta programlamış olduğum sesler bile hiç bozulmuyor. Çokda kurcalamak istemiyorum sonra devamını getiremem diye korkuyorum. Şimdi yazda yaklaştı düğüne falan çıkarsa zorda kalmiyim diye fazla ellemiyorum. Neyse düzelir inşallah ikimizinkide.

Cevap: genede tşkrler...xd9 bilgi

Arkadaşlar bakın 16 tane pcm dosyasını SIRASINA GÖRE yükleyin yoksa çalışlmaz...birde PRG USD USV.....bu dosyaları kesin yükleyin..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri