• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GeT ile Alışveriş

• Konbuyu başlatan SamedD
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 1K

SamedD

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli DanteTR - Bağlama-Ney-Mızıka
Arkadaşlar sahibinden.com'da get ile bir alışveriş yapacağım. fakat aklımda soru işaretleri var. :S Şimdi ben kart numaralarını girdikten sonra adam göndermez ise 3 gün sonrada org elime gelmeden site kendiliğinden onay verirse ne yapabilirim? böyle birşey olabilir mi bir açıklık getirirseniz sevinirim.

Cevap: GeT ile Alışveriş

sana kargo teslim edilmeden kargo ödemeye onay vermiyo merak etme dostum gerçekten o konuda güvenli.

GeT, daha çok alıcıyı kollayan bir durumda şu anki kullanıldığı şekliyle. O bakımdan endişe etmeye gerek yok bana göre.

Ben çok alışveriş yaptım öyle endişelenme! Sen onay vermeden satıcının hesabına para aktarılmaz. Satıcı kargoya verdikten sonra ürünü al kontrol et ilandakinden farklı bir durum varsa (eksik,kırık, arızalı vs) onay verme! Kargo şirketine tutanak tuttur. Sonra sahibinden.com'a mesajla neden onay vermediğini bildir.Senin hesabına parayı geri yatırırlar.