• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GİPSY NOTA VE MIDI(jose feliciano) istek

Cevap: GİPSY NOTA VE MIDI(jose feliciano) istek

Sevgili Ferdesu,
Yardımınız ve desteğiniz için gönülden teşekkür ederim. Uzun zamandır aradığım bir şarkıydı. Özellikle girişindeki gitar partisyonu için. Ancak gönderdiğiniz md dosyasını ne cubase ne FL ne de Guitar Pro'da açamıyorum. Eror veriyor. :)

media player classic programı ile çalabilirsin.notalarıda PDF programı ile açabilirsin.

Teşekkürler :) Md dosyasını çalabiliyorum. PDF leri de açtım :)))...Ancak asıl sorunum şu ki PDF deki notalar introdaki Gitar notaları değil. Bende düşündüm ki MD dosyasını herhangi bir sequencer da açarsam (ki md dosyasında arzuladığım gitar girişi var) score editor'dan notaları çekebilirim. Ancak md dosyasını açamadım :)... Yine de teşekkürler zahmetiniz için.
Sevgiler.

rica ederim.güle güle kullan.evet introdaki Gitar notaları yok PDF içerisinde.eşlik olarak almış.soloyu ayrıca yazmak gerekli.yarın gitar soloyu yazmaya çalışırım.ayrıca o bölümü ekleyebilirim sanırım.iyi çalışmalar.

Sabırsızlıkla bekliyorum :)