• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Global ayarlari

Cevap: Global ayarlari

global ayrı için korg pa sitesine girin versiyon 2 yayınlandı onu indirin ve sadece globalini yükleyin iyi olmasada şimdilik işini görecektir ses ve ritimlerin değişmesi orgun ayarındandır buda orgun sağ tarafta en sonun steyle change tuşu var ya o tuş açık yada globalde general kontrols var oraya girinallta inter face kısmına tıkla auto select in altında ki style ve performance kutucuklarını daki işaretli olan yerleride kaldır ritim değişirken bu kutuçuklar işaretliyse bantlara geçerken ritim ve ses te değişir
kolay gelsin
Değerli kardeşim. Bu söylediğini yaptığım halde ritim değiştirince seslerde değişiyor. Başka ne olabilir. Yardım lütfen amatör kullanıcıyım cihar korg pa900. Teşekkür ederim.

global ayrı için korg pa sitesine girin versiyon 2 yayınlandı onu indirin ve sadece globalini yükleyin iyi olmasada şimdilik işini görecektir ses ve ritimlerin değişmesi orgun ayarındandır buda orgun sağ tarafta en sonun steyle change tuşu var ya o tuş açık yada globalde general kontrols var oraya girinallta inter face kısmına tıkla auto select in altında ki style ve performance kutucuklarını daki işaretli olan yerleride kaldır ritim değişirken bu kutuçuklar işaretliyse bantlara geçerken ritim ve ses te değişir
kolay gelsin

Merhabalar; bir konuda yardımınıza ihtiyacım var, ederseniz sevinirim. Paylaştığınız yukardaki bilgilerde global ayarı için korg pa sitesinden versiyon 2 yi yüklememizi önermişsiniz lakin bu global versiyon pa900 için de geçerli mi ve korg sitesinde global 2 versiyonu nerde? ben bulamadım. Ayrıca nasıl yükleneceği konusunda da yardımcı olursanız çok seviniriz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Değerli kardeşlerim yardım edin lütfen.!!