• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Global sıkıntısı yardım....

pianist ugur

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA3X-Perküsyon
Arkdaşlar normal setin globalı nı yüklüyorum yine istediğim gibi olmuyor bir arkdaşda yolladı attım yine olmuyor şimdi normal bir bağlama sesi alıyorum sesle solo atarken iyice kısıyorum daha sonra herhangi bir ses e geçtiğimde ses hayvan gibi yükseliyor ben dahil olmak üzere herkes korkuyor daha önce pa800 de böyle bişey yoktu ama onun global ları da buna uymadığından bir türlü verim olamıyorum bir yardım ederseniz çok sevinirim...:confused:

Cevap: Global sıkıntısı yardım....

insanlar çok bencil olmuş ekrana set yayınlıyorum desem yada yeni seti yükledim desem herkes girer bir kişi girip de bir fikir veremiyor ben anlamıyorum yaa...

orgun marka serisi nedir arkadaşım korg ne serisiyardımcı olmaya çalışayım

global kilidi kapalı durumdadır muhtemelen menüden veya globalden gir kilidi aç globalı yükle ve tekrar global kilidini off duruma getir .hallolur inşallah

korg pa3x model başkan.dosya içinden mi yoksa klavye üstünde mi açılacak bu kilit biraz daha acıklamalı yazabilirsen iyi olur

korg pa3x model başkan.dosya içinden mi yoksa klavye üstünde mi açılacak bu kilit biraz daha acıklamalı yazabilirsen iyi olur

global tuşuna bas,general settings seç ekranın altında lock seç,buradan istediğin kiliti kaldır,

bu arada sanırım pa3x seti değilde 800 seti yüklüyorsun orguna.eğerki 3x dışındaki orgların setini yüklersen eğer globalini yükleme,setin içerisinden globali sil öyle yükle seti,
orguna pa800 2x globalide yükleme 3 x globali yükle,800 ve 2x globali 3x e iyi gelmiyor dengesizlikler oluyo