• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

götür beni gittiğin yere.. yeni demo (furalabi)

furalabi

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa300
yeni bir demo daha :) bu parçayı piyanistali3460 arkadaşımızın isteği üzerine paylaşıyorum.. hatalarıyla günahlarıyla. hücum kayıt yaptım... umarım beğenirsiniz.. yorumlar için şimdiden teşekkürlerimi sunarım..

linkler aktiftir..

Cevap: götür beni gittiğin yere.. yeni demo (furalabi)

mr3 seti hatirlarsiniz hocam bu parcanin introlu ritmi vardi TESEKKUR EDERIM

mr3 seti hatirlarsiniz hocam bu parcanin introlu ritmi vardi TESEKKUR EDERIM

elde olanla bukadar oldu alicim.. bide senle tarzlarımız farklı. sana değişik gelebilir yorum.. beğenmene sevindim :)

yıl 1992 imkazsız bir aşk yaşıyodum,bitirmem gerekiyodu..sevgilim benide götür derdi.ve bu parça o zman yeni çıkmıştı..devamlı dinlerdim..ve şu an bana o günleri tekrar yaşattın vuralcım.bak fena oldum şimdi.....harikasınnn

yıl 1992 imkazsız bir aşk yaşıyodum,bitirmem gerekiyodu..sevgilim benide götür derdi.ve bu parça o zman yeni çıkmıştı..devamlı dinlerdim..ve şu an bana o günleri tekrar yaşattın vuralcım.bak fena oldum şimdi.....harikasınnn

aman abim kritik bir cevap yazmışsın :) yengem görmesin :) çok teşekkürederim yorumun için yaşar abi. birşeyler hissettirebildiysem nemutlu bana.....

aman abim kritik bir cevap yazmışsın :) yengem görmesin :) çok teşekkürederim yorumun için yaşar abi. birşeyler hissettirebildiysem nemutlu bana.....

burayı bilmiyor o yüzden rahatım burda):

her zamanki gibi çok güzel bir çalışma furalabi.zevklen dinledim.yüreğine sağlık.

her zamanki gibi çok güzel bir çalışma furalabi.zevklen dinledim.yüreğine sağlık.

çok teşekkür ederim ferdesu hanım.. bugün tarz değiştirdim :) beğenmenize sevindim...

güzel olmuş kardeşim eline sağlık