• Trakyamuzik.net Güncellenmiştir..! Medya ve Kaynaklar gün geçtikçe içeriğimiz Çoğalıyor.. izlemede kalın saygılar..
  • '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GROOVE X6 Keyboard Tanitimi

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
Özel Üye
Katılım
8 Nis 2005
Mesajlar
1
Tepkime puanı
7
Puanları
0
GROOVE ve MS TOP ÖZELLİKLERİ:Linux Kubuntu OS 64bit yerli entegre Wine Windows XP işletim sistemi desteği, özgür ruhsat ve Açık Kaynak!
PC Sistem X-86 AMD2 ile + işlemci desteği, çift veya dört çekirdekli kadar 16Gb RAM sistemi (Linux çekirdeği yüklenmiş) bağlı
HD Streaming yerli ve Gigastudio. GIG sampler resimler, biçimi 2.0/3.0, MS paneli tuşları yama üzerinde gerçek zamanlı çağırmak için tek bir tuşa basarak entegre.
10 gerçek zamanlı çalışan ASIO içinde çağırmak ve oyun için 10 Çoklu ASIO Host sunucuların Multitask gerçek zamanlı, / VST Host sunucuları. (Doğal Windows işletim sistemi için hala bir rüya özellikleri)
Çift AUDIO-MIDI VIDEO DJ oyuncular, KAOSS özellikleri, GIGA, Elastique BPM ve yakında CDG Karaoke destek geliyor.
Çift GIGA desteği, 16 CH Cilt mikser, Sustur / Sesi aç, Transpose ve BPM değişikliklerle midiplayer.
Birden fazla Xserver Ekran desteği: Dahili Ekran, Harici VGA TFT ekran ve dış için DVI / HDMI TFT için / LCD / TV / PLAZMA izler!
Yerli Ses Bütünleşme-Midi SEQ Qranger, destek OUT Mp3 ve birden çok ASIO dahil 32 desen sistemi ve Nota layes ile.
Olasılığı LIVE STYLES Yamaha stilleri aranjör modülü, tüm yerli Yamaha stilleri oynamak için entegre.
Midi CC filtreler dahil 8 katmanlı sesler bölgesi ve Hız Bölgesi kadar oynamak için tek bütün mod klavye ve KOMBİ modunda klavye.
Herhangi bir ses biçimi sürgünler oyun için 99X8 = 792 PAD's tuşları.
Mikrofon Arayüz realtime 2 Mikrofonlar, 2 line giriş ve etkileri yönetmek için.
8000 + 36GB GIGA kütüphanesi de dahil olmak üzere yamaları gerçek zamanlı olarak kullanılabilir, Sesler.
Entegre Profesyonel DAW Ardour veya aynı anda çalışan Reaper + XT Enerji SEQ!
Tüm bu özellikler Jack Audio bağlantı kiti altında, zorunluluk olmadan bir dış PS2 keybaord ve fare kullanımı yayınlanıyor! TÜM gerçek zamanlı!
Daima ücretsiz LIONSTRACS Yazılım güncellemeleri!
NO RISK OS VİRÜS TO GET! (Windows ikilem ...)

NEDEN GROOVE? Çünkü gelecekte başkalarının klavye gibi DURDURULAN olabilir asla için SAĞ klavye yatırımdır yazılım özellikleri geliştirme devam ANCAK! Bir ürünün gerçek değeri sadece OS multifunctions ve Multitask yazılımı donanım ANCAK dayanmaktadır yüklü.

Bugün, Windows tabanlı sistem değil birden çok ASIO çalıştıran / VST Host aynı ses kartı (Windows OS Sayı) Doğum edebiliyoruz. Yine de imkanı olmadan gerçek zamanlı olarak LIVE verimlilik ASIO için bir bilgisayardan diğerine Host için sadece bir Multitask donanım desidered tuşuna basarak atlamak için! Birden fazla ASIO Host, Standart Windows PC ürünleri çalıştıran imkanı olmadan bağımsız çalışan her uygulama için birden fazla Midi denetleyicileri yönetmek için izin verilir. Zamanda adil bir uygulama kontrol edilebilir.

Gelecek Linux yazılımı tarafından 64bit CPU / OS, dayanır HD ve ÇOKLU ASIO gelen EŞZAMANLI SİSTEMİ Sesler / VST Destek. Geri dönüşümlü sistem ASLA 64bit CPU güç, VST / ASIO ve Video sistemi takip edecek tarihli kapalı Gömülü. Sen VST Plugins, Çoklu ASIO HOST, GIGA Sampler için, Streaming Video, Audio-Midi sequencer Entegre, ardından sistem ve klavye sesleri Aradığınız EĞER SADECE LIONSTRACS PRO klavyeler
 
Geri
Üst