• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Güle Güle Kullanın 2016 DEMİR KART VE SETİ

Cevap: Güle Güle Kullanın 2016 DEMİR KART VE SETİ

ağbi setini yükledim disketlerle 100 de 100 oldu yükleme başarıyla bitti ama kartın içinde ritimler yok boş gözüküyor nedendir acaba

Kartın Mce si eklenmiştir

Hocam konu geçen yılın konusu kusura bakmayın yeni 80 aldım. İçindeki set cacık gibi kafamda bu konuyla ilgili bir kaç problem var müsait olduğunuz zaman yazar mısınız? Emeğinizi gördüm Allah razı olsun siz ve sizin gibi bu işe gönül verenlerden..

Kardeş 4. CRD hata veriyor, sebebi ne olabilir?

Kardeş, korgpa80 kartı ve setini yükledim, özellikle amza ve diğer macun seslere bayıldım, eline sağlık ancak cevo tabanlı bir set yapsan aynı sesler kalsa, cevonun davullu birçok çiftetellisi romanı var, ritim konusunda kart biraz zayıf kalıyor, vahdeler çok kötü. Bağlamalar biraz zayıf, cevonun kartındaki bağlamalar ve davullu roman çiftetelli ritimlerine dikkatini çekerim. İnşallah cevo kart tabanlı bir set çıkarırsın ilerde. Şuan en iyi seslerin olduğu PA80 set senin setin. Amza ve macunlar pax gibi hava verdi orga. bir de ritimler bol davullu ve bağlamalar sample olsa mükemmel olurdu. Eline emeğine sağlık, yine de herşey için tüm müzisyenler adına teşekkür ederim.

Merhabalar..

Nihayet kart çalışmam bitti.. Güzel bir kart yapmak istiyordum pa80 için.. Kullanıcıların ne kadar çok sıklıkla kart değiştirdiğini tahmin edebiliyorum.. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım.. Piyasada halen parayla kart satmaya çalışanların kartınıda gördük oyuncak gibi sesleride.. Alın sağlıkla hayırla kullanın..
Onur Demir
trakyamuzik.net/temikanodi

Kartım Ömer tabanlıdır ritimlerini destekler...
*Süper Elektrolar-Grani Elektro
*Tavırlı klarnet
*Baykal Mey
*Kaliteli kitler ve süper ritimler vs.. Arkadaşlar saymakla bitiremem lezzeti yaşamak lazım anlatmakla olmuyor...

MCE DEMIR SET

Buyrun;

başka link.

Ritim Backupları:
Rar pass: trakyamuzik.net