• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Güle Güle Kullanın 2016 DEMİR KART VE SETİ

Cevap: Güle Güle Kullanın 2016 DEMİR KART VE SETİ

Kıymetli dostum kartını yükledim mükemmel bir çalışma yapmışsın eline sağlık tekrardan teşekkürler

çok teşekkürler üstadım

Allah senden razı olsun arkadaşım. Emeğinize sağlık. demoları dinledim gerçekten 10 numara görünüyor. indirdim ve akşam yükleyeceğim inşallah.

Ben teşekkür ederim güzel yorumunuz için.. demosunu dinlediniz kart demir kartın 2. versiyonu, o da sitede mevcut pa80 bölümünde bilginiz olsun belki ordaki sesler hoşunuza gitmişse 2. versiyonun demosudur o demir kral kartı yükleyin.. Buda ilk ilk versiyonudur, ikiside yenidir 2 sininde bakabilirsiniz..

İyi Forumlar

Teşekkürler hocam kartını birde ben deneyeyim demoda sesler güzel bide canlı canlı dinleyelim hocam birde kartınıza solo sesler ekleseniz yani solo looplar ozaman tadından yenmez bende elimden geldiği kadarıyla setinize uyumlu romanlar çiftetelliler zeybekler ekleyeceğim ki ege yöreside nasiplensin setinizden tabi izniniz olursa emeğiniz için sonsuz teşekkürler

Birde hocam kart dosyasını bin formatında paylaşabilirmisiniz

Teşekkürler hocam kartını birde ben deneyeyim demoda sesler güzel bide canlı canlı dinleyelim hocam birde kartınıza solo sesler ekleseniz yani solo looplar ozaman tadından yenmez bende elimden geldiği kadarıyla setinize uyumlu romanlar çiftetelliler zeybekler ekleyeceğim ki ege yöreside nasiplensin setinizden tabi izniniz olursa emeğiniz için sonsuz teşekkürler

Bakın demodaki sesler demir kral kart yani 2. karta ait.. Gelelim ilk kartımıza Demir karta, tabiki ritim çalışması yapabilirsiniz, içeriğine katkınız olur.. Loop seslere gelince zaten fazla yeterli alanımız olmadığından ben loop ses yerine sağlam temiz bir entruman sesini tercih ederim.. Bin dosyası yok malasef eski laptop yok çünkü, bu mesajı gören ve m.c.e kullanan varsa lütfen Dağdeviren abimize bi yardımcı olursa seviniriz..

merhaba hocam, kartı yüklüyorum yezde yüz sayıyor yüklüyor ancak kartı açtığımda içi boş gözüküyor. başka kartrittimleri nomal yükleniyor.

hocam orka backupları nasıl yükleme yapyoruz benim orkta harddisk yok disket yöntemiyle orka naıl backup yükleyebilirim bana yardımcı olurmusunuz

Moderatör tarafında düzenlendi: