• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Güncelleme İsteklerine Cevaben !

Cevap: Güncelleme İsteklerine Cevaben !

Hafta sonu bir bayide bk 5 i ilk defa inceledim, dinledim. Satışa hazır halde güncellemeleri ve roland tr sayfasındaki bütün ritm ve sesler yüklü idi. Ses ve ritmler bana göre mükemmel... s650 ile sıfır fiyatları neredeyse aynı. Ama s650 den kat kat üstün. Baştan beri hala devam eden destek var. Onu da geçtim muhatap var. s650 ile ilgili çok yazıldı çizildi ama elde var sıfır... Bence bk5 ile ilgili yapılan eleştiriler tamamen meyve veren ağacın taşlanmasıdır.
Saygılar...

Bence olayın en büyük özetini yazmış üstadım... aynen öyle katılıyorum... sıfırı s650 ile aynı.... tebrikler....

güncel....

Olay budur işte açıklama için teşekkürler.Desteğinizin devamı için ayrıca teşekkürler ROLAND TR.

saygılar...

Bu güzel açıklamaları için "ROLAND TÜRKİYE"ye sonsuz teşekkürler. Çalışmalarınızın devamını diliyor, Saygı ve Sevgilerimi Sunuyorum.

bk-5 kullanması biraz zor bir alet... arkadaşlar ses editlemek o kadarda zor değil yahu biraz eceftlendirin biraz chours katın olmadı 2 ci upper den yardımcı ses alın... ritm konusuna gelince evet zor bir iştir ritm yazmak bilgi ister armoni ister... ama denemenizde fayda var... biraz uğraşın zamanla çözeceksiniz olayı... belli bir zaman sonra 1 saatte 1 ritm çıkarabilirsiniz... ayrıca şu ARRANGER mantığından kurtulun... iş Workstation a dönüyor ve dj mantığına dönüyor hala 4 varyasyonlu 2 mezurluk ritimlerle mi oyalanacaksınız zaten her ritmde en az 2 varyasyon kullanılmıyor geriye 2 varyasyon ve 2 fill-in kalıyor... dakikalarca 2 mezür üzerinde dönmek çok sıkıcı... bence gelecek FA-06 gibi klavyelerde

bk-5 kullanması biraz zor bir alet... arkadaşlar ses editlemek o kadarda zor değil yahu biraz eceftlendirin biraz chours katın olmadı 2 ci upper den yardımcı ses alın... ritm konusuna gelince evet zor bir iştir ritm yazmak bilgi ister armoni ister... ama denemenizde fayda var... biraz uğraşın zamanla çözeceksiniz olayı... belli bir zaman sonra 1 saatte 1 ritm çıkarabilirsiniz... ayrıca şu ARRANGER mantığından kurtulun... iş Workstation a dönüyor ve dj mantığına dönüyor hala 4 varyasyonlu 2 mezurluk ritimlerle mi oyalanacaksınız zaten her ritmde en az 2 varyasyon kullanılmıyor geriye 2 varyasyon ve 2 fill-in kalıyor... dakikalarca 2 mezür üzerinde dönmek çok sıkıcı... bence gelecek FA-06 gibi klavyelerde

hocam nerlerdesin sen özletiyon kendini.facede de görünmüyon grupta. senden ve senin orjinal görüş ve fikirlerinden uzak kalmak iyi olmuyor......saygılar