• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw 8 bati sesler tanitim video

• Konbuyu başlatan katip20
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 3K

katip20

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND BK 5 TÜRK
SESLERİN GERÇEKÇİLİĞİ VE KALİTESİ ÇOK SÜPER

Bu gw8 ciddi ciddi aklımı çelmeye başladı.Şimdiden birşey konuşmak doğru olmaz ama yazın benim a300tr yi satıp gw8 alabilirim.A300tr den daha üst bir alet sonuçta.Hem fiyatlarıda uygun.Bakalım zaman ne gösterecek.

paylaşım için teşekkürler,evet çok doğal

Demodaki bazı sesler GW8-E de yok. Bu latin modeli...Mesela 9,59 saniyedeki vibrato flütü çok isterdim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
GW-8 ile GW-8 E arasında ne fark var?

Mustafa hocam eğer elinizde V1 varsa şuan cihazınız V2 sanırım.Tekrar V1e çevirip Rolandın sitesinden V2 latin versiyonu yükleseniz.Worldteki sesler ve ritimler değişir mi acaba.ben gw8i V2ye çevirirken eski sistemi yedeklemeyi unuttum.dolayısı ile Cihaz V2 iken tekrar aynı versiyonu yüklemeye kalkarsam problem çıkacaktır.sizin deneme imkanınız varsa ve elinizde V1 varsa gönderebilirmisiniz.

Mustafa hocam eğer elinizde V1 varsa şuan cihazınız V2 sanırım.Tekrar V1e çevirip Rolandın sitesinden V2 latin versiyonu yükleseniz.Worldteki sesler ve ritimler değişir mi acaba.ben gw8i V2ye çevirirken eski sistemi yedeklemeyi unuttum.dolayısı ile Cihaz V2 iken tekrar aynı versiyonu yüklemeye kalkarsam problem çıkacaktır.sizin deneme imkanınız varsa ve elinizde V1 varsa gönderebilirmisiniz.

sesler versiyonla değişmiyor...İlk üretim anında ses romları farklı..Dolayısıyla os'la özellikler değişiyor...Avrupa sitelerinde sizin gibi eski os'u isteyen üyeye roland firmasından istemesini tavsiye etmişlerdi.