• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GW-8 Gül döktüm yollarına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TUFAN54

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland E-A7

Gözlerinden okunuyor
Beni seviyorsun

Sözlerin seni ele veriyor
Sen de istiyorsun

Eninde sonunda benim olacaksın
Hadi naz yapma

Sevgiyi, aşkı bende bulacaksın
Yabana atma

Bıktırma, usandırma
Yeter beni kızdırma

Gel artık kollarıma
Gül döktüm yollarına

Gel gündüzle gece olalalım
Gel gökyüzünde yıldız olalım
Seninle mutlu yarınlara koşalım
Gel beraber mesut olalım

Geçmiyor ki sensiz geceler
Rüyalar yetmiyor

İsyan ediyor içimde sevgiler
Sabrım tükeniyor

alternatif

Şu fani dünyada benimde kayıtlı bi demom olsun iyi dinlemeler elimden geldiğince.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: GW-8 Gül döktüm yollarına.

zippyshare e yükleyin lütfen vazgeçin artık şu 4share den !!!

demon hayırlı olsun dostum.ritmlerde ve sololarda sorun yok.kayıtda güzel ama üzülerek söylüyorum akorları beğenmedim.İnternetde hemen hemen bütün şarkıların orta seviyede akorları var.ayrıca gw8 in kullanma kılavuzunun sonunda da akor şemaları var.senin gibi çalışkan ve üretken kardeşimin kısa zamanda bu akor ve armoni konusunu hallederek büyük işler yapacağını biliyorum.iyi çalışmalar dilerim...Eleştirilerim içinde özür dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

demon hayırlı olsun dostum.ritmlerde ve sololarda sorun yok.kayıtda güzel ama üzülerek söylüyorum akorları beğenmedim.İnternetde hemen hemen bütün şarkıların orta seviyede akorları var.ayrıca gw8 in kullanma kılavuzunun sonunda da akor şemaları var.senin gibi çalışkan ve üretken kardeşimin kısa zamanda bu akor ve armoni konusunu hallederek büyük işler yapacağını biliyorum.iyi çalışmalar dilerim...Eleştirilerim içinde özür dilerim.

yorumun için saol ben iyi yorumada kötü yorumada açığım olmamışsa olmamıştır da eklemek istediğim birşey var ben şarkıda akor basmadım zaten sözlü bölümlerini direk akorlardan çaldım onuda akor kaçırmamak için yapmıştım :)

eline sağlık güzel olmuş .yeni demolarını bekliyoruz

Dostum ben size olmamıştır demedim.Gayet güzel olmuş.Ben çalışmanızı daha iyisini yapacağınızdan emin olduğum için yorumluyorum.Bazen biz abilerin sizi sıkıştırması gerekir ...Sevgi ve Saygılarımla...

Dostum ben size olmamıştır demedim.Gayet güzel olmuş.Ben çalışmanızı daha iyisini yapacağınızdan emin olduğum için yorumluyorum.Bazen biz abilerin sizi sıkıştırması gerekir ...Sevgi ve Saygılarımla...

Benimde demek istedim Bi insan birşey yapıyorsa ve paylaşıyorsa her türlü yoruma açık olması gerekir bana olumsuz yorum yapıldığı zamanda hoşuma gider açıkçası ki hatalarımı düzeltebileyim saygılar bizden abicim.

tebrikler çok güzel olmuş gerçekten.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...