• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw-8 hakiinda bir kac soru lutfen yardimci olurmusunuz?

mamuli53

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
org
merhaba arkadaslar benimde bir kac sorum olacak.Bu orgu magzadan aldigimizda direk piyasa setlerini duzgun caliyorumu?Chip kart vs aparata ihtiyacimiz varmi?Sorum sacma olacak ama bir arkadas alette koma yok diyor asli varmi?mp3 lerdeki insansesini silen voice canceler ozelligi ne derecede baasarili?Koma varsa transpose esnasinda komalarda herhangi bir kayma oluyormu?Alete ritim yazma olayi varmidir varsa aksak ritim yaziimlarinda herhangi bir sorun yasaniyormu?Bu sordugum sorulara gelcek olan cevaplari degerlendirip bu hafta sonu orgu almaya gidecem.Bu konularda beni aydinlatacak arkadaslara simdiden tesekur ederim.

merhaba arkadaslar benimde bir kac sorum olacak.Bu orgu magzadan aldigimizda direk piyasa setlerini duzgun caliyorumu?Chip kart vs aparata ihtiyacimiz varmi?Sorum sacma olacak ama bir arkadas alette koma yok diyor asli varmi?mp3 lerdeki insansesini silen voice canceler ozelligi ne derecede baasarili?Koma varsa transpose esnasinda komalarda herhangi bir kayma oluyormu?Alete ritim yazma olayi varmidir varsa aksak ritim yaziimlarinda herhangi bir sorun yasaniyormu?Bu sordugum sorulara gelcek olan cevaplari degerlendirip bu hafta sonu orgu almaya gidecem.Bu konularda beni aydinlatacak arkadaslara simdiden tesekur ederim.

Bende GW8 yok ama bildiğim kadarıyla sorularınızı yanıtlayayım. Mağazadan alır almaz kullanıma hazır bir alet çip yada modifiye olayı yok. Alette koma var ama menüden veriliyor yamaha or700tr yada a1000 deki gibi direk koma tuşları yok. Alette ritm yazılabiliyor , Zuhal müzik kendi sitesinde Gw8 ritmleri veriyordu bedavadan.Diğer sorularınızı başka arkadaşlara bıraktım. Hayırlısı olsun.

kontrol panelindeki key scale tuşuna basılı tutarak koma vermek istediğiniz notalara basarsınız.
komayı iptal etmek için key scale tuşuna basılı tutarken koma verdiğiniz notalara tekrar basarak komayı iptal edebilirsiniz

sitemiz deki gw 8 hakkındaki açılmış bir çok konuları incelerseniz baya bir fikir edinirsiniz hocam ayrıca keşanlı mustafa hocanın ve mühren hocanıngw 8 hakkındaki bilgi ,ses ve ritim paylaşımları işinizi fazlasıyla görür

performansı yüksek bir alet güncellemeleride var. inceyin ve kararınızı verin hocam

ben yaz ortasında alacagım