• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw 8 hakinda soru

• Konbuyu başlatan orcun50
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

orcun50

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
roland gw-8
selamlar arkadaslar gw8 hakinda bir kac sorum olacak
-mp3 calarken her 30 saniyede bir kadin sesi geliyor onu kapata biliyormuyuz??
- gw8 de set nasil yapiliyor??

gw8 hakkinda paylasimlariniz icin cok tessekürler ederim ve kesanli mustafa hocamla mühren hocama ayriyeten tesekkürlerimi iletirim...
Ayriyeten gw8 i yeni aldim almanyada fazla roland kullanicisi ve yardim edecek kisi olmadigindan biraz kararsizdim ama iyikide almisim....

saygilarimla

gw8 hakkinda paylasimlariniz icin cok tessekürler ederim ve kesanli mustafa hocamla mühren hocama ayriyeten tesekkürlerimi iletirim...
Ayriyeten gw8 i yeni aldim almanyada fazla roland kullanicisi ve yardim edecek kisi olmadigindan biraz kararsizdim ama iyikide almisim....

saygilarimla

3 güzel ses ....kadın sesi su sesi para sesi.... kadın sesi mevzuunu anlayamadım...set mevzuunu akşama eve gelince anlatırım.....

selam hocam yok o kadin sesi sadece mp3 calarken arada reklam geliyor gibi sanki.... biseyler diyor ama tam anliyamiyorum

ahaaa,hatun sesi de geliyorsa bu alet kesin alınır abi:D:D
acaba börek de açar mı acep?:D

abi aletden kadın seni geliyormuş,bence almak lazım,efkarlanınca geçer karşısına sohbet ederiz,üşüyünce sarılır yatarız da..ama mustafa abi şimdi el atar nedir ne değildir,GW 8 de ondan habersiz kuş uçmaz :)

he he ömürsün tolga valla -

abi bizede espri lazım :)malzemeyi aldıkmı durmak yok yola devam vallahi :)

saygilarimla

GW8 de : 128 adet Performans ses, 100 adet user ses, 100 adet favorit kısa yol ayarları, lock ve tüm real time sistem ayarları GW8.SVD dosyasında saklanır. 100 adet kullanıcı ritim STYLE içinde 200 midi SONG içinde USB den çalan mp3 ve midiler PLAYLİST içinde bulunur... Set dediğiniz hadise bu kadar. Bu tercihler repertuarınıza göre değişir. Benim ses önceliklerim başka sizinki başka olabilir...Ses dataları tek tek kopyalanmaz. Bu nedenle tek ses için paremetreleri bir yere yazmak ve oradan da orgunuza uygulamanız gerekir.(Yamaha DX7 dede bu şekilde ses kartları vardı.Paremetreler oraya yazılıyordu) Anlaşılmayan husus olursa daha farklı anlatmaya çalışırım.

buldunuz malzemeyi ohhh gecin dalganizi :)

saolasin mustafa hocam