• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GW-8 için USB to MIDI kablo

magnesias

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW-8 - Ney
GW-8 için USB-MIDI kablo nereden (internetten) bulabilirm. Phones ve AC girişi arasındaki giriş için. Teşekkürler.

Cevap: GW-8 için USB to MIDI kablo

aklıma ilk tedarikçi şirket geliyor.

Piyasada satılan yeni yazıcıların içinden çıkan kabloyu deneyin.

usta o bildigin usb kablosu özel bi kablo değil git bilgisayarcidan 10 tl ye al. keşanli mustafa abim haklı o dediği kabloda oluyor. alırken dikkat et bi tarafı orgtaki girişe göre olsun bi tarafı bilgisayara göre. evet tufan54 olur fl studio da kullanabilirsin

akşam deneyim inş olur teşekkürler.

s.aleyküm bi konuda yardımcı olurmusunuz .mesela ROLAND GW8 YADA G-600 herhangi birini pc de fl studio yada cubase ile kulladığımız da normal aletten fl studio nun bazı özelliklerini kontrol edebilirmiyiz ataklar yada varyasyo..hükmede bilirmiyiz.....daha hiç denemedim deneyenler varmı acaba şimdiden tşkler ...

Teşekkür ederim cevaplar için. Ben de bir deneyeyim.

s.aleyküm bi konuda yardımcı olurmusunuz .mesela ROLAND GW8 YADA G-600 herhangi birini pc de fl studio yada cubase ile kulladığımız da normal aletten fl studio nun bazı özelliklerini kontrol edebilirmiyiz ataklar yada varyasyo..hükmede bilirmiyiz.....daha hiç denemedim deneyenler varmı acaba şimdiden tşkler ...

Ben sadece midi klavye olarak kullanıldığını biliyorum ama yine de bakmak lazım.