• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 bunden daha ötede bağlama olmaz

YİLDİRAYYİLMAZ

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800
bu bir değerlendirmedir;

8 aydır gw8 in ses bankasından sesleri özellikle elektro bağlama seslerini editledim..zaman zaman sizlerle paylaştım ...gelmiş olduğum nokta kendi adıma yazıyorum buraya kadar...
78 adet efektin hepsini tek tek denedim...muhteşemdi benim için... gw8 in enbüyük eksikliği 126 polofinik 256 ram li olmasına rağmen sample olmayışıdır.
ama övünerek söyleyebilirimki üzerinde çalışıldığı zaman yüzde 99 olmasada yüzde en az 90 sample ses yakalama olasığımız çok yüksek...fiyatına nazaran çok çok teknolojik üstün bi alet..ritim konusuna gelince piyasadan her türlü ritimi
çeşitli proglaramlarla bu alete uyumlu hale rahatca getirebiliyor...ritim üzerinlerinde kitler değiştirebiliyor.....çok özellikleri gw8 anlatmakla bitmez...
şuda bir gerçek bu aletle %100 düğün yapılır....tabiiki kullanmasını bilene:)

saygılarımla

Ekli dosyalar

• gw8 elekro son versiyon.mp3
    1.4 MB · Görülen: 423
Cevap: gw8 bunden daha ötede bağlama olmaz

Lakabın GW8 bağlama kalacak....Çok güzel.. çalışmalarına diğer seslerdede devam ediniz....

Lakabın GW8 bağlama kalacak....Çok güzel.. çalışmalarına diğer seslerdede devam ediniz....

teşekkür ederim mustafa abi;
bence diğer sesler özelllikle batı türü muhteşem,sampleleri aratmaz..türk sesleri özellikle nefesliler çok pasif...çok uğraşmak lazım bağlama kadar tat vermezler....

saygılarımla

bu aletten daha ne bekleniyo bilmiyorum bu paraya bukadar çok bile yapıyor bence

harika gerçekten ellerine emeğine sağlık...

bencede gayet hoş olmuş tebrikler gerçekten...

yıldıray abi aşmışsın yine.. :)

kardeşim mütiş işler yapyosun tebrikler.bu kadar olur yane.....çalışmaya devam işalla

değerli üstadım elinize sağlık çok güzel bir ses olmuş

demoyu defalarca dinledim ve acaba bu elektronun 1 oktav tiz hali nasıl olurdu diye merak ettim

değerli üstadım elinize sağlık çok güzel bir ses olmuş

demoyu defalarca dinledim ve acaba bu elektronun 1 oktav tiz hali nasıl olurdu diye merak ettim

katip20

demodaki bağlama oktavı -2 dir ayrıca transporze farkıda var tabii..malum iş sesleri editlemekle bitmiyor yaratıcı olmak lazım...tebrik ederim sizi sizdende bişey kaçmıyor ..

saygılarımla