• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 çiftkitli setim güle güle kullanın3>3>

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
selam arkadaşlar şimdilik 22 adet ritim bulunan seti sizlere sunuyorum güle güle kullanın içinde çiftetelli davullunun atagını editleyin bazı ataklar sağlam adr 1 yazar adr2 ye getirin türkish kiti kullanarak işlemi tamamlayın ben yapacaktım acele ile unutmuşum ayrı bir konuda ritim istekleri olanlar varsa burda yada yeni konu açıyım o konu altında ritim isteklerinizi yazın size bağlı lütfen deneyenler yorumları eksik etmeyin benim favorilerim 2telliom yazan 98ozeliom yazan bunlar sağlıklı dır diğerleri de güzel ama işte g600 saundunu verdiği için idare edeceğiz ama unutmayın rolandın tadı bambaşka tek bir sorunumuz kaldı saple ses yapmaya çalışacağım herşeyin sırası var beklemeye değer......

Ekli dosyalar

• gw8 çift kit set.rar
    120 KB · Görülen: 259
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: gw8 çiftkitli setim güle güle kullanın3>3>

selam arkadaşlar şimdilik 22 adet ritim bulunan seti sizlere sunuyorum güle güle kullanın içinde çiftetelli davullunun atagını editleyin bazı ataklar sağlam adr 1 yazar adr2 ye getirin türkish kiti kullanarak işlemi tamamlayın ben yapacaktım acele ile unutmuşum ayrı bir konuda ritim istekleri olanlar varsa burda yada yeni konu açıyım o konu altında ritim isteklerinizi yazın size bağlı lütfen deneyenler yorumları eksik etmeyin benim favorilerim 2telliom yazan 98ozeliom yazan bunlar sağlıklı dır diğerleri de güzel ama işte g600 saundunu verdiği için idare edeceğiz ama unutmayın rolandın tadı bambaşka tek bir sorunumuz kaldı saple ses yapmaya çalışacağım herşeyin sırası var beklemeye değer......

hocam,
enst. içersinde düzenlediğin sesler .svd dosyası içersine yazılıyor, yani piyasada ki sample sesleri .svd dosyası içersine import ettirebilirsen bir editör programı aracılığıyla çakma sample olayı olabilir/ olmayabilirde denemek lazım . :) bunu başarırsan enst. fiyatları tavan yapacaktır :p kolay gelsin..

denemek gerek hocam zoru başarabilmek önemli başaramazsam bile sesleri editleyerek anımsatırım artık napalım şuan zaten zaman olmuyor sese ben ritimlerle uğraşmaktayım

bu işin ustası varsa sample ses yazabilecekler link veriyorum sample sesleri indirebilir ve dinleye bilirsiniz mükemmel sesler var bu işe bir el atmak gerek inşallah yapabilirim veya yaparlar budur

Tesekkur ederim paylasim icin..

Kardesım bırde söyle gümbür gümbür kasıklı zıllı 2-4 rıtım yazarmısın ?