• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 drum kitlerle fl9 ritim convert deneme-katip20

katip20

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND BK 5 TÜRK
üstadlar bende gw8 olmadığı için fl stüdyoda gw8 drum kitlerle farklı aletlerin midi dizilimlerini kullanarak naçizane bir deneme yapıp sizlerle paylaşmak istedim .
keşanlı mustafa hocamada beni gw8 hakkındaki birçok konuda aydınlattığı ve takıldığım yerlerdeki yardımları için çok teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• gw8 gamzeli ritim deneme.mp3
    932.7 KB · Görülen: 383
  • gw8 davul roman fl9ritim deneme.mp3
    704.9 KB · Görülen: 327
  • amza gw8kitler fl deneme.mp3
    1,014.3 KB · Görülen: 322
  • misket gw8 fl intro deneme.mp3
    501.6 KB · Görülen: 326
  • ZEYBEK GW8 FL RİTİM DENEME.mp3
    846.1 KB · Görülen: 294
  • romanic gw8 fl ritim deneme.mp3
    966.1 KB · Görülen: 307
  • gw8 fl ritim antepçiftintro.mp3
    1.1 MB · Görülen: 286
  • gw8 fl 2-4 oyun deneme1.mp3
    257.2 KB · Görülen: 324
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: gw8 drum kitlerle fl9 ritim convert deneme-katip20

güzell olmuş elinize sağlık..başarılarınızın devamını dilerim

soloyu nasıl caldın midi ile mi. midi degilse intihar ederim. sakın fl de yaptım deme :D

üstad sakin intahar etme sen bize lazımsın..ben açıklamada yazmıstım drum kitleri düzenledim sadece diye ve farklı aletlerin midi dizilimlerini kullandım diye...solo midi dizlimine aittir.ben drum kitleri ve ritimi düzenledim

e bu kadar olur ritimboxsuz pc destegi ile. ben begendim. ama şu varki gw8 de etnik vurmalıları sanırım ep geri planda tutmalı baterileri öne cıkartmalı cünkü tersi olunca bir yumusaklık geliyor ritme kroslar zayıf kalıyor ve gercekcilikten uzaklasıyor.
Birde bende demo koymak istiyorum ama attachment kısmından mp3 ekleyince sizin gibi PLAY butonu cıkmıyor.

konu aç ı tıkladıktan sonra açılan pencerede ataç simgesine tıklayınca ekleme penceresinden eklemek gerekiyor

eline sağlık güzel olmuş

konu aç ı tıkladıktan sonra açılan pencerede ataç simgesine tıklayınca ekleme penceresinden eklemek gerekiyor

ben hep ordan ekliyorum zaten ama 1 yıldır play butonunu cıkartamadım. Başına kod mu yazıyorsunuz acaba ?

Cevap: gw8 dru m kitlerle fl9 ritim convert deneme-katip20

e bu kadar olur ritimboxsuz pc destegi ile. ben begendim. ama şu varki gw8 de etnik vurmalıları sanırım ep geri planda tutmalı baterileri öne cıkartmalı cünkü tersi olunca bir yumusaklık geliyor ritme kroslar zayıf kalıyor ve gercekcilikten uzaklasıyor.
Birde bende demo koymak istiyorum ama attachment kısmından mp3 ekleyince sizin gibi PLAY butonu cıkmıyor.

şöyle bir durum var..aletin üzerindeceski roland serilerinin drum kitleri deolduğun ve insanlar yeni dk ler yerine eski kitleri kullanınca malesef öyle olyor...sonrada ee roland hep aynı hiç yenilenmiyor gibi mevzular doaşıyor...bu durumu gw8 le aşmaya çalıştı ama yetersiz kaldı...aslında user dk olsa o zaman işi bitirecek...

kısa bir roman davul ritim denemesi daha eklenmiştir .yorumlerınızı bekliyorum