• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw8 kullanan arkadaşlar nerdeler??????

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
Selamın aleyküm arkadaşlar gw8 cileri merak ettim gw8 ile paylaşımlar neden olmuyor kimse kullanmıyormu klavyeyi şüphe ediyorum paylaşımlar yapılmaz oldu terkmi edildik neden bu duruma düştük gw8 den memnunum ama paylaşımlar kesildi bu roland üreticileri neden gw8 ile ilgilenmediler biz çok bişey istemiyoruz sadece gw8 in güncellenmesini istedik ben gibi bir çok arkadaşlarımız var roland üreticileri neden bir el uzatmıyorlar acaba version güncellemesi bkliyorduk kandırıldık ve set yazacak kimse kalmadı converter ile uğraşıyoz oda randuman verirse burdan roland üreticilerine sesleniyorum ne olur gw8 ile ilgilenin ve set yazan arkadaşlarımız ne olur yardım edin saygılar

Cevap: Gw8 kullanan arkadaşlar nerdeler??????

Güncelleme nedir ki çok önemli mi?
Ritim konusunda; bk5'in ritimlerini okuyormu?

bk-5 ritimlerini olumuyor ama okuması gerekmezmi işte farklı kit olayı bu roland serileri bir birlerinin ritmlerini okumuyorsa ne anladık işte üreticiler farklı olsun diye ayırımcılık yapmışlar kimse buna bir çare üretmiyor ve bir kenara atıldık yazık oldu bizlere

GW8 org tarihinin tozlu raflarında yerini aldı galiba

diyecek bir söz kaldı desene ozaman bizde kendimiz üreticez bişeyler artık

roland gw-8'in kapasitesi belli,zaten alırken bunu bilerek aldık... gelelim destek kısmına,roland V3 yapmadı, roland daha üst model org yapıp satıyor bk-5 or, yeni bir model çıkarırlar ve bk-5 or da üvey evlat olur...

Selamın aleyküm arkadaşlar gw8 cileri merak ettim gw8 ile paylaşımlar neden olmuyor kimse kullanmıyormu klavyeyi şüphe ediyorum paylaşımlar yapılmaz oldu terkmi edildik neden bu duruma düştük gw8 den memnunum ama paylaşımlar kesildi bu roland üreticileri neden gw8 ile ilgilenmediler biz çok bişey istemiyoruz sadece gw8 in güncellenmesini istedik ben gibi bir çok arkadaşlarımız var roland üreticileri neden bir el uzatmıyorlar acaba version güncellemesi bkliyorduk kandırıldık ve set yazacak kimse kalmadı converter ile uğraşıyoz oda randuman verirse burdan roland üreticilerine sesleniyorum ne olur gw8 ile ilgilenin ve set yazan arkadaşlarımız ne olur yardım edin saygılar

--------------------------------------------------------------
Kardes bende gw8 varken seni takip ederdim sen bu cihaz
İcin baya yordun kendini ama gordugun gibi nafile.
Keske herkes senin gibi bu sekilde dile getirseydi ama olmadi
Ustad gw8 ne yazikki namerde yenildi.

BK5-OR'ninde sonu GW8 gibi olacak.

bk5.de birçok taşlar yerine oturmuş sayılır. Verdigimiz paraya göre alet hakkını verio. Tabiki bazı eksikler var. Gündemde oldugu gibi türk kitleriyle soft ritimlerin yazılması gibi. Yazılır yada yazılmaz yada yazarız yazdırırız. Türk kitleri oldugu içıin bu problem bir şekilde çozülür. Gw8 büyük büyük büyük eksikligi bu kitlerdir diye düşünüyorum.

işte ozaman bk 5 de bırakılırsa rolandın çöküşü olur ve herkes korg yamaha vb orglara gider roland ın hayatı kayar ve distribitörler bunu düşünmeleri lazım ve her güncellemede yeni yeniliklewr getirmeliki kimse terk etmesin rolandı ben gw8 i bırakmıyorum kendi tarzımda uğraşlarım devam ediyor ilerde paylaşacagım sesler ve düzenlediğim ritimler var kullanıcılara vericem ve verirken bir not yazcam ki hem sesleri hem ritmleri yüklemeleri ricam olacak çünkü balans ayarları kaliteleştirilmiş olacak ben şuan bahsettim şekilde kullanıyorum ımarım gw8 kullanıcıları vardır ben buraya paylaşırım işlerine yarayanlar kullansınlar saygılar gw8 benim gözümde bebek daha ve narin ve rarif bir org gözüm gibi bakıyorum her gün orgla uğraşan varmıdır acaba ben hergün orgumla uğraşıyorum haa pa800 alsam unuturmuyum hayır veya pa600 qt yine hayır bekleyin gw8 kullanıcıları süper bir sesler ve ritmlerle geliyor bekleyin en kısa zamanda:))))