• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GW8 Mevcut Ritimlerin Revizesi

keşanlı mustafa

Allah rahmet eylesin
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Genos
Bilindiği üzere Gw8 'in kullanacağı bir hayli ritim mevcut. Bazı arkadaşlar paylaşım olmadığından yakınmış. Olay paylaşım eksikliğinden değil mevcut ritimlerin sönük kalmasından kaynaklandığını düşünüyorum.Bu nedenle ritimle uğraşan arkadaşların aletin üzerinde yazılı eski ritimlerde ory 1-2-3-4 kitlerinin batı ve darbuka seslerini daha tonlu kitlerle değiştirmesi halinde memnuniyet arttırabilir.

Kısa bir demo aşağıda....(Horon ve karşılama ritmi ile e.saz sesi giresunlu hemşehrim yıldıray yılmaza ait.)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: GW8 Mevcut Ritimlerin Revizesi

Bilindiği üzere Gw8 'in kullanacağı bir hayli ritim mevcut. Bazı arkadaşlar paylaşım olmadığından yakınmış. Olay paylaşım eksikliğinden değil mevcut ritimlerin sönük kalmasından kaynaklandığını düşünüyorum.Bu nedenle ritimle uğraşan arkadaşların aletin üzerinde yazılı eski ritimlerde ory 1-2-3-4 kitlerinin batı ve darbuka seslerini daha tonlu kitlerle değiştirmesi halinde memnuniyet arttırabilir.

Kısa bir demo aşağıda....(Horon ve karşılama ritmi ile e.saz sesi giresunlu hemşehrim yıldıray yılmaza ait.)

mustafa abim;
düşüncelerinde aynı kanıda olduğumu üstüne basarak belirteyim...çok haklısın
gw8 üzerinde mevcut ritimlerin kitlerini değiştirerek daha tatlı güncel ritimler ortaya çıkabiliyor...stly emc programıda kullanırsak inannıyorumki ritim sıkıntımız bir nebze ortadan kalkmış olur diyebilirim..unutmadan gw8 uyumlu
eniyi ritim ketron markalı ritimlerdir.kitler biribirine çok yakın yazılmış genelinde (emc style woks ile çevrilecek ritimler için)...

saygılarımla

hocam çok güzel sound ayarları yakalamışsınız elinize sağlık

ama yinede e86 tadı geliyor 9/8 de güzel olmuş emeğinize sağlık a1000 or700 pa500 gibi çipli olsa gerek fakat sampleye benzer sesler mevcut ve oynanıyorsa ses sıkıntısı olmaz ritimde yazılabiliyorsa sıfırdan yapmak gerek bu orga sample yüklenmiyor peki yeni sesler yazılım yapıldıgındamı v1 v2 oldugundamı yeni sesler gelecek
ve önemli bi konu daha neden her klavye eksik gelmeye başladı? yazılım hataları çoğaldı?